Przejdź do treści
Porównaj Braga vs Tondela

Braga vs Tondela Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Braga vs Tondela: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Braga Braga Gospodarz
Tondela Tondela Gość
Braga
55.4
R P R Z P Z R Z Z R

Ostatnie 10 Meczów

Tondela
37.0
Z Z R P P R P R P R

Wygrane Kategorie

13

Braga

1

Remis

1

Tondela

Radar Wydajności

Braga
Tondela

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 4R, 2P

20%

2Z, 4R, 4P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
+2

+2

-7

-7

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Pau Víctor (5 goli)
Rony Lopes (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 9
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

17%

1Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
63.4

Trudność Ligi: 81.4, Jakość Przeciwnika: 64.5

52.7

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 60.4

Bilans z Elitą
33%

1Z / 3 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.93

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.33

0.92

Rzeczywiste: 0.9 | Różn: -0.02

Skorygowana Siła
55.4

Atak: 60.5, Obrona: 60.5, Forma: 45.4

37.0

Atak: 30.8, Obrona: 47.9, Forma: 20.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

3

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

3
Braga
Tondela
Braga

Rozkład Siły

55.4

Ogólny

Atak 60.5
Obrona 60.5
Forma 45.4
Stałość 56.8
Tondela

Rozkład Siły

37.0

Ogólny

Atak 30.8
Obrona 47.9
Forma 20.5
Stałość 64.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

81.4 vs 79.0

Jakość Przeciwnika

64.5 vs 60.4

Bilans z Elitą

33% vs 0%
Braga logo Braga
R
Benfica (80%)
P
Freiburg (69%)
R
Estoril (47%)
Z
Freiburg (64%)
P
Santa Clara (71%)
Z
Casa Pia (53%)
R
Famalicão (69%)
Z
Betis (70%)
Tondela logo Tondela
Z
Moreirense (50%)
Z
Casa Pia (53%)
R
Sporting (75%)
P
Nacional (52%)
P
Porto (74%)
R
Gil Vicente (55%)
P
Vitória SC (59%)
R
AVS (59%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Benfica W
2 - 2 R
80%
Freiburg W
1 - 3 P
69%
Estoril D
1 - 1 R
47%
Freiburg D
2 - 1 Z
64%
Santa Clara W
1 - 2 P
71%
Casa Pia W
1 - 0 Z
53%
Famalicão D
2 - 2 R
69%
Betis W
4 - 2 Z
70%
Arouca D
1 - 0 Z
57%
Betis D
1 - 1 R
65%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Moreirense D
2 - 0 Z
50%
Casa Pia W
1 - 0 Z
53%
Sporting W
2 - 2 R
75%
Nacional D
0 - 2 P
52%
Porto W
0 - 2 P
74%
Gil Vicente D
2 - 2 R
55%
Vitória SC W
0 - 5 P
59%
AVS D
0 - 0 R
59%
Rio Ave D
0 - 1 P
61%
Santa Clara D
2 - 2 R
66%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Braga mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 63.4) w porównaniu z Tondela (SoS: 52.7). Oznacza to, że statystyki Braga mają większą wagę.

Braga ma przewagę w ataku z 1.6 golami na mecz wobec 0.9 Tondela, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Braga tracącym 1.4 i Tondela tracącym 1.6 na mecz.

Braga miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 3 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Braga wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (55.4 vs 37.0) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Braga

Braga

VS
Tondela

Tondela

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej