Przejdź do treści
Porównaj St. Pauli vs Betis

St. Pauli vs Betis Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj St. Pauli vs Betis: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

St. Pauli St. Pauli Gospodarz
Betis Betis Gość
St. Pauli
34.7
P P P R P R P P R Z

Ostatnie 10 Meczów

Betis
51.0
Z R Z R Z P R R R P

Wygrane Kategorie

2

St. Pauli

3

Remis

10

Betis

Radar Wydajności

St. Pauli
Betis

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
10%

1Z, 3R, 6P

30%

3Z, 5R, 2P

Gole na Mecz
0.6

6 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Różnica Bramek
-11

-11

+2

+2

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Mathias Pereira Lage (2 goli)
A. Ezzalzouli (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 3
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 8
Wygrane u Siebie
0%

0Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
68.4

Trudność Ligi: 91.0, Jakość Przeciwnika: 67.8

58.5

Trudność Ligi: 91.4, Jakość Przeciwnika: 62.7

Bilans z Elitą
33%

1Z / 3 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.82

Rzeczywiste: 0.6 | Różn: -0.22

2.18

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.58

Skorygowana Siła
34.7

Atak: 23.7, Obrona: 51.3, Forma: 11.8

51.0

Atak: 57.9, Obrona: 57.9, Forma: 32.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

3
2

16-30'

3

31-45'

2
1

46-60'

2
1

61-75'

4
2

76-90+'

2
St. Pauli
Betis
St. Pauli

Rozkład Siły

34.7

Ogólny

Atak 23.7
Obrona 51.3
Forma 11.8
Stałość 74.8
Betis

Rozkład Siły

51.0

Ogólny

Atak 57.9
Obrona 57.9
Forma 32.5
Stałość 62.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

91.0 vs 91.4

Jakość Przeciwnika

67.8 vs 62.7

Bilans z Elitą

33% vs 0%
St. Pauli logo St. Pauli
P
Leipzig (84%)
P
Mainz 05 (65%)
P
Heidenheim (67%)
R
Köln (57%)
P
Bayern Munich (81%)
R
Union Berlin (57%)
P
Freiburg (67%)
P
M'gladbach (68%)
Betis logo Betis
Z
Elche (61%)
R
Real Sociedad (66%)
Z
Oviedo (61%)
R
Real Madrid (65%)
Z
Girona (64%)
P
Braga (66%)
R
Osasuna (63%)
R
Braga (71%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Leipzig W
1 - 2 P
84%
Mainz 05 D
1 - 2 P
65%
Heidenheim W
0 - 2 P
67%
Köln D
1 - 1 R
57%
Bayern Munich D
0 - 5 P
81%
Union Berlin W
1 - 1 R
57%
Freiburg D
1 - 2 P
67%
M'gladbach W
0 - 2 P
68%
Frankfurt D
0 - 0 R
62%
Hoffenheim W
1 - 0 Z
70%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Elche D
2 - 1 Z
61%
Real Sociedad W
2 - 2 R
66%
Oviedo D
3 - 0 Z
61%
Real Madrid D
1 - 1 R
65%
Girona W
3 - 2 Z
64%
Braga D
2 - 4 P
66%
Osasuna W
1 - 1 R
63%
Braga W
1 - 1 R
71%
Espanyol D
0 - 0 R
50%
Athletic W
1 - 2 P
60%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 68.4 vs 58.5), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Atak Betis jest na innym poziomie, ze średnią 1.6 goli na mecz, a A. Ezzalzouli prowadzi z 5 golami. St. Pauli strzela jedynie 0.6 na mecz.

Betis ma przewagę defensywną, tracąc 1.4 na mecz wobec 1.7 St. Pauli.

St. Pauli miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 3 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.6 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Betis wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (51.0 vs 34.7) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

St. Pauli

St. Pauli

VS
Betis

Betis

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej