Przejdź do treści
Porównaj Standard vs Lille

Standard vs Lille Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Standard vs Lille: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Standard Standard Gospodarz
Lille Lille Gość
Standard
65.8
Z Z R P Z P Z R R Z

Ostatnie 10 Meczów

Lille
72.8
Z R Z R Z Z Z P Z P

Wygrane Kategorie

5

Standard

3

Remis

7

Lille

Radar Wydajności

Standard
Lille

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 3R, 2P

60%

6Z, 2R, 2P

Gole na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

0.6

6 / 10 meczów

Różnica Bramek
+8

+8

+8

+8

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
C. Nielsen (3 goli)
Matías Fernández (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 14
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
25%

1Z / 4 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
67%

4Z / 6 meczów

83%

5Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
66.9

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 51.8

75.1

Trudność Ligi: 85.8, Jakość Przeciwnika: 68.6

Bilans z Elitą
100%

1Z / 1 meczów

67%

4Z / 6 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.77

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: -0.07

1.66

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.26

Skorygowana Siła
65.8

Atak: 66.2, Obrona: 81.8, Forma: 58.5

72.8

Atak: 58.4, Obrona: 100, Forma: 75.1

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

1

16-30'

3
3

31-45'

1
2

46-60'

6
4

61-75'

1
8

76-90+'

2
Standard
Lille
Standard

Rozkład Siły

65.8

Ogólny

Atak 66.2
Obrona 81.8
Forma 58.5
Stałość 53.2
Lille

Rozkład Siły

72.8

Ogólny

Atak 58.4
Obrona 100
Forma 75.1
Stałość 52.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

59.5 vs 85.8

Jakość Przeciwnika

51.8 vs 68.6

Bilans z Elitą

100% vs 67%
Standard logo Standard
Z
OHL (35%)
Z
Antwerp (45%)
R
Genk (54%)
P
Antwerp (40%)
Z
Charleroi (51%)
P
Westerlo (57%)
Z
OHL (52%)
R
Westerlo (57%)
Lille logo Lille
Z
Monaco (77%)
R
Le Havre (53%)
Z
Paris FC (77%)
R
Nice (55%)
Z
Toulouse (62%)
Z
Lens (71%)
Z
Marseille (66%)
P
Aston Villa (75%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
OHL D
2 - 1 Z
35%
Antwerp W
5 - 0 Z
45%
Genk W
1 - 1 R
54%
Antwerp D
1 - 2 P
40%
Charleroi W
2 - 1 Z
51%
Westerlo D
1 - 2 P
57%
OHL W
3 - 1 Z
52%
Westerlo D
0 - 0 R
57%
Antwerp W
1 - 1 R
57%
ZW W
1 - 0 Z
70%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Monaco W
1 - 0 Z
77%
Le Havre D
1 - 1 R
53%
Paris FC W
1 - 0 Z
77%
Nice D
0 - 0 R
55%
Toulouse W
4 - 0 Z
62%
Lens D
3 - 0 Z
71%
Marseille W
2 - 1 Z
66%
Aston Villa W
0 - 2 P
75%
Rennes W
2 - 1 Z
80%
Aston Villa D
0 - 1 P
70%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 66.9 vs 75.1), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Standard ma przewagę w ataku z 1.7 golami na mecz wobec 1.4 Lille, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Lille ma przewagę defensywną, tracąc 0.6 na mecz wobec 0.9 Standard.

Lille udowodnił swoją wartość przeciwko elitarnym rywalom, wygrywając 4 z 6 meczów.

Lille to silna drużyna wyjazdowa z 83% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.3 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Lille ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 7.0 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Standard

Standard

VS
Lille

Lille

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej