Przejdź do treści
Porównaj Strasbourg vs Winterthur

Strasbourg vs Winterthur Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Strasbourg vs Winterthur: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Strasbourg Strasbourg Gospodarz
Winterthur Winterthur Gość
Strasbourg
41.4
R P P P Z P P Z P Z

Ostatnie 10 Meczów

Winterthur
33.7
P Z R P P P P Z R R

Wygrane Kategorie

8

Strasbourg

2

Remis

5

Winterthur

Radar Wydajności

Strasbourg
Winterthur

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 1R, 6P

20%

2Z, 3R, 5P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

2.0

20 / 10 meczów

Różnica Bramek
-3

-3

-6

-6

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

0%

0 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
J. Enciso (3 goli)
N. Burkart (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 10 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
33%

2Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
25%

1Z / 4 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
52.9

Trudność Ligi: 78.7, Jakość Przeciwnika: 61.3

36.6

Trudność Ligi: 49.0, Jakość Przeciwnika: 48.5

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.31

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.11

1.46

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.06

Skorygowana Siła
41.4

Atak: 41.2, Obrona: 51.4, Forma: 30.9

33.7

Atak: 40.4, Obrona: 28.9, Forma: 17.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

4
3

16-30'

1
3

31-45'

4
1

46-60'

3
3

61-75'

1
2

76-90+'

1
Strasbourg
Winterthur
Strasbourg

Rozkład Siły

41.4

Ogólny

Atak 41.2
Obrona 51.4
Forma 30.9
Stałość 46.0
Winterthur

Rozkład Siły

33.7

Ogólny

Atak 40.4
Obrona 28.9
Forma 17.3
Stałość 61.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

78.7 vs 49.0

Jakość Przeciwnika

61.3 vs 48.5

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Strasbourg logo Strasbourg
R
Angers (52%)
P
Rayo (68%)
P
Toulouse (57%)
P
Rayo (73%)
Z
Lorient (69%)
P
Nice (39%)
P
Rennes (75%)
Z
Mainz 05 (60%)
Winterthur logo Winterthur
P
GC Zürich (36%)
Z
Lausanne (42%)
R
Zürich (37%)
P
Servette (70%)
P
GC Zürich (27%)
P
Lausanne (43%)
P
Basel (46%)
Z
Luzern (57%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Angers W
1 - 1 R
52%
Rayo D
0 - 1 P
68%
Toulouse D
1 - 2 P
57%
Rayo W
0 - 1 P
73%
Lorient W
3 - 2 Z
69%
Nice D
0 - 2 P
39%
Rennes D
0 - 3 P
75%
Mainz 05 D
4 - 0 Z
60%
Mainz 05 W
0 - 2 P
65%
Nice D
3 - 1 Z
55%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
GC Zürich W
2 - 3 P
36%
Lausanne D
2 - 1 Z
42%
Zürich D
2 - 2 R
37%
Servette W
3 - 5 P
70%
GC Zürich D
0 - 2 P
27%
Lausanne W
1 - 2 P
43%
Basel D
0 - 2 P
46%
Luzern W
2 - 1 Z
57%
Sion W
1 - 1 R
66%
Servette D
1 - 1 R
61%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Strasbourg mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 52.9) w porównaniu z Winterthur (SoS: 36.6). Oznacza to, że statystyki Strasbourg mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Strasbourg na średnio 1.2 i Winterthur na 1.4 goli na mecz.

Strasbourg ma przewagę defensywną, tracąc 1.5 na mecz wobec 2.0 Winterthur.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Strasbourg ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 7.7 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Strasbourg

Strasbourg

VS
Winterthur

Winterthur

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej