Przejdź do treści
Porównaj Tondela vs SK Poltava

Tondela vs SK Poltava Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Tondela vs SK Poltava: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Tondela Tondela Gospodarz
SK Poltava SK Poltava Gość
Tondela
37.0
Z Z R P P R P R P R

Ostatnie 10 Meczów

SK Poltava
23.0
P R P R P R P P P P

Wygrane Kategorie

8

Tondela

4

Remis

3

SK Poltava

Radar Wydajności

Tondela
SK Poltava

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 4R, 4P

0%

0Z, 3R, 7P

Gole na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

0.7

7 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

2.9

29 / 10 meczów

Różnica Bramek
-7

-7

-22

-22

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

0%

0 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Rony Lopes (2 goli)
V. Sad (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 3
Wygrane u Siebie
17%

1Z / 6 meczów

0%

0Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
25%

1Z / 4 meczów

0%

0Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
52.7

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 60.4

64.1

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 71.1

Bilans z Elitą
0%

0Z / 2 meczów

0%

0Z / 7 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.92

Rzeczywiste: 0.9 | Różn: -0.02

0.94

Rzeczywiste: 0.7 | Różn: -0.24

Skorygowana Siła
37.0

Atak: 30.8, Obrona: 47.9, Forma: 20.5

23.0

Atak: 26.6, Obrona: 3.8, Forma: 0.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

Tondela
SK Poltava
Tondela

Rozkład Siły

37.0

Ogólny

Atak 30.8
Obrona 47.9
Forma 20.5
Stałość 64.0
SK Poltava

Rozkład Siły

23.0

Ogólny

Atak 26.6
Obrona 3.8
Forma 0.0
Stałość 93.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

79.0 vs 98.0

Jakość Przeciwnika

60.4 vs 71.1

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Tondela logo Tondela
Z
Moreirense (50%)
Z
Casa Pia (53%)
R
Sporting (75%)
P
Nacional (52%)
P
Porto (74%)
R
Gil Vicente (55%)
P
Vitória SC (59%)
R
AVS (59%)
SK Poltava logo SK Poltava
P
Shakhtar D (78%)
R
Kryvbas KR (71%)
P
Kolos (83%)
R
Obolon (63%)
P
Polissya (77%)
R
Oleksandria (44%)
P
Metalist 1925 (79%)
P
Karpaty Lviv (81%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Moreirense D
2 - 0 Z
50%
Casa Pia W
1 - 0 Z
53%
Sporting W
2 - 2 R
75%
Nacional D
0 - 2 P
52%
Porto W
0 - 2 P
74%
Gil Vicente D
2 - 2 R
55%
Vitória SC W
0 - 5 P
59%
AVS D
0 - 0 R
59%
Rio Ave D
0 - 1 P
61%
Santa Clara D
2 - 2 R
66%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Shakhtar D D
0 - 4 P
78%
Kryvbas KR D
3 - 3 R
71%
Kolos W
0 - 2 P
83%
Obolon W
1 - 1 R
63%
Polissya D
0 - 4 P
77%
Oleksandria D
3 - 3 R
44%
Metalist 1925 W
0 - 2 P
79%
Karpaty Lviv D
0 - 4 P
81%
Zorya W
0 - 4 P
80%
Kudrivka D
0 - 2 P
55%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

SK Poltava mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 64.1) w porównaniu z Tondela (SoS: 52.7). Oznacza to, że statystyki SK Poltava mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Tondela na średnio 0.9 i SK Poltava na 0.7 goli na mecz.

W obronie Tondela jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.6 goli na mecz przy 3 czystych kontach, podczas gdy SK Poltava traci 2.9 na mecz.

SK Poltava miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 7 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — mało prawdopodobne.

Tondela ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 14.0 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Tondela

Tondela

VS
SK Poltava

SK Poltava

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej