Przejdź do treści
Porównaj Torino vs Genk

Torino vs Genk Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Torino vs Genk: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Torino Torino Gospodarz
Genk Genk Gość
Torino
59.7
Z P R R Z Z P Z P Z

Ostatnie 10 Meczów

Genk
50.6
Z P R R Z R Z R P Z

Wygrane Kategorie

10

Torino

4

Remis

1

Genk

Radar Wydajności

Torino
Genk

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 2R, 3P

40%

4Z, 4R, 2P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
+4

+4

0

0

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
60%

6 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
G. Simeone (6 goli)
A. Bibout (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 12
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 10
Wygrane u Siebie
80%

4Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
64.8

Trudność Ligi: 90.0, Jakość Przeciwnika: 64.4

56.0

Trudność Ligi: 60.6, Jakość Przeciwnika: 52.9

Bilans z Elitą
25%

1Z / 4 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.85

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.25

1.53

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: +0.07

Skorygowana Siła
59.7

Atak: 61.2, Obrona: 68.9, Forma: 57.4

50.6

Atak: 56.5, Obrona: 49.5, Forma: 42.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1
4

46-60'

4
3

61-75'

5
5

76-90+'

3
Torino
Genk
Torino

Rozkład Siły

59.7

Ogólny

Atak 61.2
Obrona 68.9
Forma 57.4
Stałość 45.7
Genk

Rozkład Siły

50.6

Ogólny

Atak 56.5
Obrona 49.5
Forma 42.4
Stałość 56.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

90.0 vs 60.6

Jakość Przeciwnika

64.4 vs 52.9

Bilans z Elitą

25% vs 0%
Torino logo Torino
Z
Sassuolo (64%)
P
Udinese (79%)
R
Inter Milan (78%)
R
Cremonese (56%)
Z
Verona (50%)
Z
Pisa (46%)
P
AC Milan (65%)
Z
Parma (57%)
Genk logo Genk
Z
Westerlo (45%)
P
Charleroi (51%)
R
Standard (55%)
R
Charleroi (46%)
Z
Westerlo (50%)
R
OHL (47%)
Z
Antwerp (57%)
R
La Louvière (54%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Sassuolo D
2 - 1 Z
64%
Udinese W
0 - 2 P
79%
Inter Milan D
2 - 2 R
78%
Cremonese W
0 - 0 R
56%
Verona D
2 - 1 Z
50%
Pisa W
1 - 0 Z
46%
AC Milan W
2 - 3 P
65%
Parma D
4 - 1 Z
57%
Napoli W
1 - 2 P
79%
Lazio D
2 - 0 Z
70%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Westerlo D
3 - 0 Z
45%
Charleroi W
0 - 2 P
51%
Standard D
1 - 1 R
55%
Charleroi D
1 - 1 R
46%
Westerlo W
2 - 1 Z
50%
OHL D
0 - 0 R
47%
Antwerp W
2 - 1 Z
57%
La Louvière W
5 - 5 R
54%
Freiburg W
1 - 5 P
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 Z
55%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 64.8 vs 56.0), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Torino na średnio 1.6 i Genk na 1.6 goli na mecz.

Torino ma przewagę defensywną, tracąc 1.2 na mecz wobec 1.6 Genk.

Torino miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 4 meczów.

Genk nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Torino z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Torino ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 9.1 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Torino

Torino

VS
Genk

Genk

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej