Przejdź do treści
Porównaj Toulouse vs Genk

Toulouse vs Genk Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Toulouse vs Genk: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Toulouse Toulouse Gospodarz
Genk Genk Gość
Toulouse
41.6
Z Z R P P P P Z Z P

Ostatnie 10 Meczów

Genk
50.6
Z P R R Z R Z R P Z

Wygrane Kategorie

3

Toulouse

6

Remis

6

Genk

Radar Wydajności

Toulouse
Genk

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 1R, 5P

40%

4Z, 4R, 2P

Gole na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.2

22 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
-7

-7

0

0

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
80%

8 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Emersonn (3 goli)
A. Bibout (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 10
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
56.0

Trudność Ligi: 81.9, Jakość Przeciwnika: 66.3

56.0

Trudność Ligi: 60.6, Jakość Przeciwnika: 52.9

Bilans z Elitą
0%

0Z / 4 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.94

Rzeczywiste: 1.5 | Różn: -0.44

1.53

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: +0.07

Skorygowana Siła
41.6

Atak: 53.0, Obrona: 28.3, Forma: 42.4

50.6

Atak: 56.5, Obrona: 49.5, Forma: 42.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

5

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

4
1

61-75'

5
5

76-90+'

3
Toulouse
Genk
Toulouse

Rozkład Siły

41.6

Ogólny

Atak 53.0
Obrona 28.3
Forma 42.4
Stałość 39.7
Genk

Rozkład Siły

50.6

Ogólny

Atak 56.5
Obrona 49.5
Forma 42.4
Stałość 56.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

81.9 vs 60.6

Jakość Przeciwnika

66.3 vs 52.9

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
Z
Lyon (65%)
Z
Strasbourg (60%)
R
Monaco (72%)
P
Lens (60%)
P
Lens (76%)
P
Lille (73%)
P
Paris SG (84%)
Z
Lorient (64%)
Genk logo Genk
Z
Westerlo (45%)
P
Charleroi (51%)
R
Standard (55%)
R
Charleroi (46%)
Z
Westerlo (50%)
R
OHL (47%)
Z
Antwerp (57%)
R
La Louvière (54%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Lyon D
2 - 1 Z
65%
Strasbourg W
2 - 1 Z
60%
Monaco D
2 - 2 R
72%
Lens W
1 - 4 P
60%
Lens W
2 - 3 P
76%
Lille D
0 - 4 P
73%
Paris SG W
1 - 3 P
84%
Lorient D
1 - 0 Z
64%
Metz W
4 - 3 Z
48%
Marseille D
0 - 1 P
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Westerlo D
3 - 0 Z
45%
Charleroi W
0 - 2 P
51%
Standard D
1 - 1 R
55%
Charleroi D
1 - 1 R
46%
Westerlo W
2 - 1 Z
50%
OHL D
0 - 0 R
47%
Antwerp W
2 - 1 Z
57%
La Louvière W
5 - 5 R
54%
Freiburg W
1 - 5 P
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 Z
55%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 56.0 vs 56.0), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Toulouse na średnio 1.5 i Genk na 1.6 goli na mecz.

Genk ma przewagę defensywną, tracąc 1.6 na mecz wobec 2.2 Toulouse.

Toulouse miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 4 meczów.

Genk nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.5 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Genk ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 9.0 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Toulouse

Toulouse

VS
Genk

Genk

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej