Przejdź do treści
Porównaj Toulouse vs Kocaelispor

Toulouse vs Kocaelispor Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Toulouse vs Kocaelispor: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Toulouse Toulouse Gospodarz
Kocaelispor Kocaelispor Gość
Toulouse
41.6
Z Z R P P P P Z Z P

Ostatnie 10 Meczów

Kocaelispor
36.8
P R P R R R P P Z P

Wygrane Kategorie

9

Toulouse

3

Remis

3

Kocaelispor

Radar Wydajności

Toulouse
Kocaelispor

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 1R, 5P

10%

1Z, 4R, 5P

Gole na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

0.5

5 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.2

22 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Różnica Bramek
-7

-7

-8

-8

Czyste Konto
10%

1 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
80%

8 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Emersonn (3 goli)
S. Dursun (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 3
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
56.0

Trudność Ligi: 81.9, Jakość Przeciwnika: 66.3

64.6

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 59.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 4 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.94

Rzeczywiste: 1.5 | Różn: -0.44

0.51

Rzeczywiste: 0.5 | Różn: -0.01

Skorygowana Siła
41.6

Atak: 53.0, Obrona: 28.3, Forma: 42.4

36.8

Atak: 19.1, Obrona: 64.9, Forma: 11.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

5

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

1

46-60'

1
1

61-75'

1
5

76-90+'

1
Toulouse
Kocaelispor
Toulouse

Rozkład Siły

41.6

Ogólny

Atak 53.0
Obrona 28.3
Forma 42.4
Stałość 39.7
Kocaelispor

Rozkład Siły

36.8

Ogólny

Atak 19.1
Obrona 64.9
Forma 11.5
Stałość 75.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

81.9 vs 72.0

Jakość Przeciwnika

66.3 vs 59.6

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
Z
Lyon (65%)
Z
Strasbourg (60%)
R
Monaco (72%)
P
Lens (60%)
P
Lens (76%)
P
Lille (73%)
P
Paris SG (84%)
Z
Lorient (64%)
Kocaelispor logo Kocaelispor
P
Fatih (55%)
R
Kasımpaşa (57%)
P
Gençlerbirliği (50%)
R
Göztepe (59%)
R
Galatasaray (69%)
R
Başakşehir (66%)
P
Alanyaspor (61%)
P
Konyaspor (61%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Lyon D
2 - 1 Z
65%
Strasbourg W
2 - 1 Z
60%
Monaco D
2 - 2 R
72%
Lens W
1 - 4 P
60%
Lens W
2 - 3 P
76%
Lille D
0 - 4 P
73%
Paris SG W
1 - 3 P
84%
Lorient D
1 - 0 Z
64%
Metz W
4 - 3 Z
48%
Marseille D
0 - 1 P
61%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Fatih D
0 - 1 P
55%
Kasımpaşa W
1 - 1 R
57%
Gençlerbirliği W
0 - 1 P
50%
Göztepe D
1 - 1 R
59%
Galatasaray W
1 - 1 R
69%
Başakşehir D
0 - 0 R
66%
Alanyaspor W
0 - 5 P
61%
Konyaspor D
1 - 2 P
61%
Eyüp W
1 - 0 Z
58%
Beşiktaş D
0 - 1 P
60%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 56.0 vs 64.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Atak Toulouse jest na innym poziomie, ze średnią 1.5 goli na mecz, a Emersonn prowadzi z 3 golami. Kocaelispor strzela jedynie 0.5 na mecz.

W obronie Kocaelispor jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.3 goli na mecz przy 2 czystych kontach, podczas gdy Toulouse traci 2.2 na mecz.

Toulouse miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 4 meczów.

Kocaelispor nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Toulouse

Toulouse

VS
Kocaelispor

Kocaelispor

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej