Przejdź do treści
Porównaj Trabzonspor vs Benfica

Trabzonspor vs Benfica Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Trabzonspor vs Benfica: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Trabzonspor Trabzonspor Gospodarz
Benfica Benfica Gość
Trabzonspor
68.4
Z R P R R Z Z Z Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Benfica
75.2
R R Z Z Z R Z Z R Z

Wygrane Kategorie

1

Trabzonspor

7

Remis

7

Benfica

Radar Wydajności

Trabzonspor
Benfica

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
60%

6Z, 3R, 1P

60%

6Z, 4R, 0P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

2.2

22 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
+7

+7

+11

+11

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
P. Onuachu (5 goli)
A. Schjelderup (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 11
1. Połowa: 9 / 2. Połowa: 13
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
64.9

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 60.2

65.6

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 61.3

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

50%

1Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.77

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.17

2.52

Rzeczywiste: 2.2 | Różn: -0.32

Skorygowana Siła
68.4

Atak: 61.3, Obrona: 80.4, Forma: 68.9

75.2

Atak: 84.8, Obrona: 73.2, Forma: 69.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

5
1

16-30'

3

31-45'

1
7

46-60'

3
4

61-75'

4
2

76-90+'

6
Trabzonspor
Benfica
Trabzonspor

Rozkład Siły

68.4

Ogólny

Atak 61.3
Obrona 80.4
Forma 68.9
Stałość 61.3
Benfica

Rozkład Siły

75.2

Ogólny

Atak 84.8
Obrona 73.2
Forma 69.4
Stałość 71.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

72.0 vs 79.0

Jakość Przeciwnika

60.2 vs 61.3

Bilans z Elitą

0% vs 50%
Trabzonspor logo Trabzonspor
Z
Beşiktaş (65%)
R
Göztepe (59%)
P
Konyaspor (66%)
R
Başakşehir (66%)
R
Alanyaspor (61%)
Z
Galatasaray (64%)
Z
Eyüp (58%)
Z
Rize (59%)
Benfica logo Benfica
R
Braga (64%)
R
Famalicão (74%)
Z
Moreirense (50%)
Z
Sporting (75%)
Z
Nacional (52%)
R
Casa Pia (53%)
Z
Vitória SC (54%)
Z
Arouca (62%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Beşiktaş W
2 - 1 Z
65%
Göztepe D
1 - 1 R
59%
Konyaspor W
1 - 2 P
66%
Başakşehir D
1 - 1 R
66%
Alanyaspor W
1 - 1 R
61%
Galatasaray D
2 - 1 Z
64%
Eyüp W
1 - 0 Z
58%
Rize D
1 - 0 Z
59%
Kayseri W
3 - 1 Z
49%
Fatih D
3 - 1 Z
55%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Braga D
2 - 2 R
64%
Famalicão W
2 - 2 R
74%
Moreirense D
4 - 1 Z
50%
Sporting W
2 - 1 Z
75%
Nacional D
2 - 0 Z
52%
Casa Pia W
1 - 1 R
53%
Vitória SC D
3 - 0 Z
54%
Arouca W
2 - 1 Z
62%
Porto D
2 - 2 R
69%
Gil Vicente W
2 - 1 Z
60%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 64.9 vs 65.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Benfica ma przewagę w ataku z 2.2 golami na mecz wobec 1.6 Trabzonspor, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Trabzonspor tracącym 0.9 i Benfica tracącym 1.1 na mecz.

Trabzonspor nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Benfica to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.9 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Benfica ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 6.8 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Trabzonspor

Trabzonspor

VS
Benfica

Benfica

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej