Przejdź do treści
Porównaj Trabzonspor vs Porto

Trabzonspor vs Porto Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Trabzonspor vs Porto: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Trabzonspor Trabzonspor Gospodarz
Porto Porto Gość
Trabzonspor
68.4
Z R P R R Z Z Z Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Porto
60.9
P Z Z Z P Z R R Z Z

Wygrane Kategorie

7

Trabzonspor

7

Remis

1

Porto

Radar Wydajności

Trabzonspor
Porto

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
60%

6Z, 3R, 1P

60%

6Z, 2R, 2P

Gole na Mecz
1.6

16 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Różnica Bramek
+7

+7

+6

+6

Czyste Konto
20%

2 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Obie Strzelają
80%

8 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
P. Onuachu (5 goli)
William (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 11
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 8
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
64.9

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 60.2

54.9

Trudność Ligi: 80.8, Jakość Przeciwnika: 64.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.77

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.17

1.73

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.13

Skorygowana Siła
68.4

Atak: 61.3, Obrona: 80.4, Forma: 68.9

60.9

Atak: 55.9, Obrona: 69.9, Forma: 62.9

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

2
1

16-30'

2

31-45'

4
7

46-60'

2
4

61-75'

4
2

76-90+'

2
Trabzonspor
Porto
Trabzonspor

Rozkład Siły

68.4

Ogólny

Atak 61.3
Obrona 80.4
Forma 68.9
Stałość 61.3
Porto

Rozkład Siły

60.9

Ogólny

Atak 55.9
Obrona 69.9
Forma 62.9
Stałość 52.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

72.0 vs 80.8

Jakość Przeciwnika

60.2 vs 64.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Trabzonspor logo Trabzonspor
Z
Beşiktaş (65%)
R
Göztepe (59%)
P
Konyaspor (66%)
R
Başakşehir (66%)
R
Alanyaspor (61%)
Z
Galatasaray (64%)
Z
Eyüp (58%)
Z
Rize (59%)
Porto logo Porto
P
AVS (64%)
Z
Alverca (59%)
Z
Estrela (54%)
Z
Tondela (52%)
P
Nottm Forest (81%)
Z
Estoril (52%)
R
Nottm Forest (76%)
R
Famalicão (69%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Beşiktaş W
2 - 1 Z
65%
Göztepe D
1 - 1 R
59%
Konyaspor W
1 - 2 P
66%
Başakşehir D
1 - 1 R
66%
Alanyaspor W
1 - 1 R
61%
Galatasaray D
2 - 1 Z
64%
Eyüp W
1 - 0 Z
58%
Rize D
1 - 0 Z
59%
Kayseri W
3 - 1 Z
49%
Fatih D
3 - 1 Z
55%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
AVS W
1 - 3 P
64%
Alverca D
1 - 0 Z
59%
Estrela W
2 - 1 Z
54%
Tondela D
2 - 0 Z
52%
Nottm Forest W
0 - 1 P
81%
Estoril W
3 - 1 Z
52%
Nottm Forest D
1 - 1 R
76%
Famalicão D
2 - 2 R
69%
Braga W
2 - 1 Z
69%
Stuttgart D
2 - 0 Z
68%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Trabzonspor mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 64.9) w porównaniu z Porto (SoS: 54.9). Oznacza to, że statystyki Trabzonspor mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Trabzonspor na średnio 1.6 i Porto na 1.6 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Trabzonspor tracącym 0.9 i Porto tracącym 1.0 na mecz.

Trabzonspor nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Porto to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Trabzonspor ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 7.5 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Trabzonspor

Trabzonspor

VS
Porto

Porto

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej