Przejdź do treści
Porównaj Tromsø vs Olympiakos

Tromsø vs Olympiakos Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Tromsø vs Olympiakos: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Tromsø Tromsø Gospodarz
Olympiakos Olympiakos Gość
Tromsø
64.8
Z R P Z Z R Z Z Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Olympiakos
48.6
R P Z P R Z R Z R Z

Wygrane Kategorie

9

Tromsø

5

Remis

1

Olympiakos

Radar Wydajności

Tromsø
Olympiakos

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
70%

7Z, 2R, 1P

40%

4Z, 4R, 2P

Gole na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

0.6

6 / 10 meczów

Różnica Bramek
+9

+9

+5

+5

Czyste Konto
60%

6 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
J. Hjertø-Dahl (5 goli)
A. El Kaabi (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 11
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
71%

5Z / 7 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
67%

2Z / 3 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
48.0

Trudność Ligi: 50.0, Jakość Przeciwnika: 46.7

43.3

Trudność Ligi: 60.1, Jakość Przeciwnika: 55.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.56

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: +0.14

1.11

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.01

Skorygowana Siła
64.8

Atak: 55.5, Obrona: 71.9, Forma: 68.6

48.6

Atak: 34.2, Obrona: 74.6, Forma: 37.3

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

3

16-30'

2
1

31-45'

2
5

46-60'

2
3

61-75'

3
3

76-90+'

2
Tromsø
Olympiakos
Tromsø

Rozkład Siły

64.8

Ogólny

Atak 55.5
Obrona 71.9
Forma 68.6
Stałość 63.7
Olympiakos

Rozkład Siły

48.6

Ogólny

Atak 34.2
Obrona 74.6
Forma 37.3
Stałość 56.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

50.0 vs 60.1

Jakość Przeciwnika

46.7 vs 55.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Tromsø logo Tromsø
Z
Molde (52%)
R
Start (40%)
P
Brann (45%)
Z
Sandefjord (50%)
Z
Sarpsborg (47%)
R
Lillestrøm (57%)
Z
Kristiansund (45%)
Z
Rosenborg (42%)
Olympiakos logo Olympiakos
R
PAOK (54%)
P
PAOK (59%)
Z
Panathinaikos (57%)
P
AEK Athens (62%)
R
Larissa (41%)
Z
OFI (49%)
R
PAOK (54%)
Z
Panserraikos (54%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Molde D
2 - 0 Z
52%
Start W
1 - 1 R
40%
Brann D
0 - 5 P
45%
Sandefjord D
3 - 1 Z
50%
Sarpsborg W
1 - 0 Z
47%
Lillestrøm D
0 - 0 R
57%
Kristiansund D
2 - 0 Z
45%
Rosenborg D
2 - 0 Z
42%
Brann W
2 - 1 Z
50%
Fredrikstad D
4 - 0 Z
39%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
PAOK D
1 - 1 R
54%
PAOK W
1 - 3 P
59%
Panathinaikos W
2 - 0 Z
57%
AEK Athens D
0 - 1 P
62%
Larissa D
0 - 0 R
41%
OFI W
3 - 0 Z
49%
PAOK D
0 - 0 R
54%
Panserraikos W
2 - 1 Z
54%
Leverkusen W
0 - 0 R
72%
Panaitolikos D
2 - 0 Z
48%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 48.0 vs 43.3), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Tromsø ma przewagę w ataku z 1.7 golami na mecz wobec 1.1 Olympiakos, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Tromsø tracącym 0.8 i Olympiakos tracącym 0.6 na mecz.

Tromsø nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Tromsø to silna drużyna wyjazdowa z 67% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.1 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — mało prawdopodobne.

Tromsø wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (64.8 vs 48.6) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Tromsø

Tromsø

VS
Olympiakos

Olympiakos

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej