Przejdź do treści
Porównaj Vitória SC vs Union Berlin

Vitória SC vs Union Berlin Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Vitória SC vs Union Berlin: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Vitória SC Vitória SC Gospodarz
Union Berlin Union Berlin Gość
Vitória SC
42.2
P P Z Z R Z P P P R

Ostatnie 10 Meczów

Union Berlin
38.8
Z R P P P R P Z P P

Wygrane Kategorie

8

Vitória SC

1

Remis

6

Union Berlin

Radar Wydajności

Vitória SC
Union Berlin

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 2R, 5P

20%

2Z, 2R, 6P

Gole na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

2.1

21 / 10 meczów

Różnica Bramek
-3

-3

-10

-10

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Samu (4 goli)
O. Burke (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 8
1. Połowa: 2 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

0%

0Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
54.0

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 63.9

72.2

Trudność Ligi: 91.0, Jakość Przeciwnika: 66.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 3 meczów

50%

2Z / 4 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.39

Rzeczywiste: 1.2 | Różn: -0.19

1.55

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: -0.45

Skorygowana Siła
42.2

Atak: 41.6, Obrona: 52.0, Forma: 31.2

38.8

Atak: 44.8, Obrona: 36.7, Forma: 24.4

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

3

16-30'

1

31-45'

1
3

46-60'

1
3

61-75'

2
2

76-90+'

6
Vitória SC
Union Berlin
Vitória SC

Rozkład Siły

42.2

Ogólny

Atak 41.6
Obrona 52.0
Forma 31.2
Stałość 49.3
Union Berlin

Rozkład Siły

38.8

Ogólny

Atak 44.8
Obrona 36.7
Forma 24.4
Stałość 59.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

79.0 vs 91.0

Jakość Przeciwnika

63.9 vs 66.6

Bilans z Elitą

0% vs 50%
Vitória SC logo Vitória SC
P
Casa Pia (48%)
P
Sporting (75%)
Z
Rio Ave (61%)
Z
Gil Vicente (60%)
R
AVS (64%)
Z
Tondela (52%)
P
Benfica (80%)
P
Famalicão (69%)
Union Berlin logo Union Berlin
Z
Mainz 05 (70%)
R
Köln (57%)
P
Leipzig (84%)
P
Wolfsburg (50%)
P
Heidenheim (67%)
R
St. Pauli (50%)
P
Bayern Munich (86%)
Z
Freiburg (72%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Casa Pia D
0 - 1 P
48%
Sporting W
1 - 5 P
75%
Rio Ave D
2 - 0 Z
61%
Gil Vicente W
1 - 0 Z
60%
AVS W
1 - 1 R
64%
Tondela D
5 - 0 Z
52%
Benfica W
0 - 3 P
80%
Famalicão D
1 - 2 P
69%
Santa Clara W
0 - 2 P
71%
Alverca D
1 - 1 R
59%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Mainz 05 W
3 - 1 Z
70%
Köln D
2 - 2 R
57%
Leipzig W
1 - 3 P
84%
Wolfsburg D
1 - 2 P
50%
Heidenheim W
1 - 3 P
67%
St. Pauli D
1 - 1 R
50%
Bayern Munich W
0 - 4 P
86%
Freiburg W
1 - 0 Z
72%
Bremen D
1 - 4 P
62%
M'gladbach W
0 - 1 P
68%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Union Berlin mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 72.2) w porównaniu z Vitória SC (SoS: 54.0). Oznacza to, że statystyki Union Berlin mają większą wagę.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Vitória SC na średnio 1.2 i Union Berlin na 1.1 goli na mecz.

Vitória SC ma przewagę defensywną, tracąc 1.5 na mecz wobec 2.1 Union Berlin.

Vitória SC miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 3 meczów.

Union Berlin udowodnił swoją wartość przeciwko elitarnym rywalom, wygrywając 2 z 4 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.0 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Vitória SC

Vitória SC

VS
Union Berlin

Union Berlin

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej