Przejdź do treści
Porównaj Westerlo vs Zlín

Westerlo vs Zlín Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Westerlo vs Zlín: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Westerlo Westerlo Gospodarz
Zlín Zlín Gość
Westerlo
45.7
P R P Z P Z Z R P Z

Ostatnie 10 Meczów

Zlín
37.7
P R Z P Z P P P P Z

Wygrane Kategorie

7

Westerlo

1

Remis

7

Zlín

Radar Wydajności

Westerlo
Zlín

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 2R, 4P

30%

3Z, 1R, 6P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

2.5

25 / 10 meczów

Różnica Bramek
-1

-1

-9

-9

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

90%

9 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Nacho Ferri (4 goli)
T. Poznar (6 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 11
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 8
Wygrane u Siebie
20%

1Z / 5 meczów

50%

3Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

0%

0Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
51.3

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 54.9

55.7

Trudność Ligi: 58.0, Jakość Przeciwnika: 54.1

Bilans z Elitą
33%

1Z / 3 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.42

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.02

1.65

Rzeczywiste: 1.6 | Różn: -0.05

Skorygowana Siła
45.7

Atak: 47.3, Obrona: 50.6, Forma: 40.5

37.7

Atak: 56.4, Obrona: 17.6, Forma: 31.7

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

3

16-30'

1
1

31-45'

4
3

46-60'

1
4

61-75'

3
4

76-90+'

4
Westerlo
Zlín
Westerlo

Rozkład Siły

45.7

Ogólny

Atak 47.3
Obrona 50.6
Forma 40.5
Stałość 44.8
Zlín

Rozkład Siły

37.7

Ogólny

Atak 56.4
Obrona 17.6
Forma 31.7
Stałość 46.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

59.5 vs 58.0

Jakość Przeciwnika

54.9 vs 54.1

Bilans z Elitą

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
P
Genk (54%)
R
OHL (35%)
P
Antwerp (40%)
Z
OHL (40%)
P
Genk (49%)
Z
Standard (72%)
Z
Charleroi (57%)
R
Standard (72%)
Zlín logo Zlín
P
Teplice (49%)
R
Ml. Boleslav (66%)
Z
Dukla (46%)
P
Pardubice (62%)
Z
Teplice (49%)
P
Bohemians (58%)
P
Jablonec (44%)
P
Slavia Prague (69%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Genk W
0 - 3 P
54%
OHL D
3 - 3 R
35%
Antwerp D
2 - 4 P
40%
OHL W
2 - 0 Z
40%
Genk D
1 - 2 P
49%
Standard W
2 - 1 Z
72%
Charleroi D
2 - 0 Z
57%
Standard W
0 - 0 R
72%
Club Brugge D
1 - 2 P
78%
OHL W
1 - 0 Z
52%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Teplice D
2 - 4 P
49%
Ml. Boleslav W
1 - 1 R
66%
Dukla D
2 - 1 Z
46%
Pardubice W
1 - 3 P
62%
Teplice D
3 - 2 Z
49%
Bohemians W
1 - 2 P
58%
Jablonec D
0 - 3 P
44%
Slavia Prague D
1 - 3 P
69%
Ostrava W
2 - 6 P
39%
Plzeň D
3 - 0 Z
59%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 51.3 vs 55.7), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Westerlo na średnio 1.4 i Zlín na 1.6 goli na mecz.

W obronie Westerlo jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.5 goli na mecz przy 4 czystych kontach, podczas gdy Zlín traci 2.5 na mecz.

Westerlo miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 3 meczów.

Zlín nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Westerlo to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.5 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Westerlo ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 8.0 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Westerlo

Westerlo

VS
Zlín

Zlín

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej