Przejdź do treści
Porównaj Westerlo vs ZW

Westerlo vs ZW Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Westerlo vs ZW: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Westerlo Westerlo Gospodarz
ZW ZW Gość
Westerlo
45.7
P R P Z P Z Z R P Z

Ostatnie 10 Meczów

ZW
60.1
Z Z Z Z Z R Z P P P

Wygrane Kategorie

2

Westerlo

4

Remis

9

ZW

Radar Wydajności

Westerlo
ZW

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 2R, 4P

60%

6Z, 1R, 3P

Gole na Mecz
1.4

14 / 10 meczów

1.7

17 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.5

15 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
-1

-1

+6

+6

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

60%

6 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Nacho Ferri (4 goli)
J. Opoku (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 11
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 11
Wygrane u Siebie
20%

1Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
60%

3Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
51.3

Trudność Ligi: 59.5, Jakość Przeciwnika: 54.9

55.4

Trudność Ligi: 62.4, Jakość Przeciwnika: 50.7

Bilans z Elitą
33%

1Z / 3 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.42

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.02

1.84

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: -0.14

Skorygowana Siła
45.7

Atak: 47.3, Obrona: 50.6, Forma: 40.5

60.1

Atak: 59.7, Obrona: 66.8, Forma: 63.2

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

2
3

46-60'

4
4

61-75'

5
4

76-90+'

3
Westerlo
ZW
Westerlo

Rozkład Siły

45.7

Ogólny

Atak 47.3
Obrona 50.6
Forma 40.5
Stałość 44.8
ZW

Rozkład Siły

60.1

Ogólny

Atak 59.7
Obrona 66.8
Forma 63.2
Stałość 43.3

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

59.5 vs 62.4

Jakość Przeciwnika

54.9 vs 50.7

Bilans z Elitą

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
P
Genk (54%)
R
OHL (35%)
P
Antwerp (40%)
Z
OHL (40%)
P
Genk (49%)
Z
Standard (72%)
Z
Charleroi (57%)
R
Standard (72%)
ZW logo ZW
Z
Dender (35%)
Z
Cercle Brugge (51%)
Z
La Louvière (38%)
Z
La Louvière (42%)
Z
Dender (51%)
R
Cercle Brugge (58%)
Z
Charleroi (57%)
P
Gent (63%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Genk W
0 - 3 P
54%
OHL D
3 - 3 R
35%
Antwerp D
2 - 4 P
40%
OHL W
2 - 0 Z
40%
Genk D
1 - 2 P
49%
Standard W
2 - 1 Z
72%
Charleroi D
2 - 0 Z
57%
Standard W
0 - 0 R
72%
Club Brugge D
1 - 2 P
78%
OHL W
1 - 0 Z
52%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Dender D
2 - 1 Z
35%
Cercle Brugge W
3 - 2 Z
51%
La Louvière D
4 - 0 Z
38%
La Louvière W
2 - 0 Z
42%
Dender W
2 - 1 Z
51%
Cercle Brugge D
2 - 2 R
58%
Charleroi D
1 - 0 Z
57%
Gent W
0 - 2 P
63%
Standard D
0 - 1 P
67%
Mechelen W
1 - 2 P
45%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 51.3 vs 55.4), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

ZW ma przewagę w ataku z 1.7 golami na mecz wobec 1.4 Westerlo, choć różnica nie jest nie do pokonania.

ZW ma przewagę defensywną, tracąc 1.1 na mecz wobec 1.5 Westerlo.

Westerlo miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 3 meczów.

ZW nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

ZW to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

ZW ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 14.4 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Westerlo

Westerlo

VS
ZW

ZW

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej