Przejdź do treści
Porównaj Widzew vs Tondela

Widzew vs Tondela Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Widzew vs Tondela: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Widzew Widzew Gospodarz
Tondela Tondela Gość
Widzew
50.8
Z P Z P Z R R R Z P

Ostatnie 10 Meczów

Tondela
37.0
Z Z R P P R P R P R

Wygrane Kategorie

11

Widzew

2

Remis

2

Tondela

Radar Wydajności

Widzew
Tondela

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 3R, 3P

20%

2Z, 4R, 4P

Gole na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.7

7 / 10 meczów

1.6

16 / 10 meczów

Różnica Bramek
+3

+3

-7

-7

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
30%

3 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
S. Bergier (3 goli)
Rony Lopes (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 6
Wygrane u Siebie
80%

4Z / 5 meczów

17%

1Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
55.0

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 53.7

52.7

Trudność Ligi: 79.0, Jakość Przeciwnika: 60.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 2 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.13

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: -0.13

0.92

Rzeczywiste: 0.9 | Różn: -0.02

Skorygowana Siła
50.8

Atak: 35.0, Obrona: 80.5, Forma: 42.0

37.0

Atak: 30.8, Obrona: 47.9, Forma: 20.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

3

46-60'

2

61-75'

1
2

76-90+'

3
Widzew
Tondela
Widzew

Rozkład Siły

50.8

Ogólny

Atak 35.0
Obrona 80.5
Forma 42.0
Stałość 50.5
Tondela

Rozkład Siły

37.0

Ogólny

Atak 30.8
Obrona 47.9
Forma 20.5
Stałość 64.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

57.0 vs 79.0

Jakość Przeciwnika

53.7 vs 60.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Widzew logo Widzew
Z
Lechia (46%)
P
Legia (64%)
Z
Motor (54%)
P
Radomiak (58%)
Z
Nieciecza (36%)
R
Raków (59%)
R
Górnik (53%)
R
Arka (49%)
Tondela logo Tondela
Z
Moreirense (50%)
Z
Casa Pia (53%)
R
Sporting (75%)
P
Nacional (52%)
P
Porto (74%)
R
Gil Vicente (55%)
P
Vitória SC (59%)
R
AVS (59%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Lechia D
3 - 1 Z
46%
Legia W
0 - 1 P
64%
Motor D
2 - 0 Z
54%
Radomiak W
1 - 2 P
58%
Nieciecza D
1 - 0 Z
36%
Raków W
1 - 1 R
59%
Górnik D
0 - 0 R
53%
Arka W
0 - 0 R
49%
Lech D
2 - 1 Z
64%
Pogoń W
0 - 1 P
54%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Moreirense D
2 - 0 Z
50%
Casa Pia W
1 - 0 Z
53%
Sporting W
2 - 2 R
75%
Nacional D
0 - 2 P
52%
Porto W
0 - 2 P
74%
Gil Vicente D
2 - 2 R
55%
Vitória SC W
0 - 5 P
59%
AVS D
0 - 0 R
59%
Rio Ave D
0 - 1 P
61%
Santa Clara D
2 - 2 R
66%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 55.0 vs 52.7), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Widzew na średnio 1.0 i Tondela na 0.9 goli na mecz.

W obronie Widzew jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.7 goli na mecz przy 4 czystych kontach, podczas gdy Tondela traci 1.6 na mecz.

Widzew nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Widzew z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.1 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — mało prawdopodobne.

Widzew ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 13.8 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Widzew

Widzew

VS
Tondela

Tondela

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej