Przejdź do treści
Porównaj WAC vs Varaždin

WAC vs Varaždin Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj WAC vs Varaždin: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

WAC WAC Gospodarz
Varaždin Varaždin Gość
WAC
41.5
Z Z Z P R R P R P P

Ostatnie 10 Meczów

Varaždin
42.1
R P P Z Z Z R P Z R

Wygrane Kategorie

3

WAC

3

Remis

9

Varaždin

Radar Wydajności

WAC
Varaždin

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 3R, 4P

40%

4Z, 3R, 3P

Gole na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.3

13 / 10 meczów

1.1

11 / 10 meczów

Różnica Bramek
-4

-4

+2

+2

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
D. Baumgartner (2 goli)
A. Latković (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 3
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 5
Wygrane u Siebie
25%

1Z / 4 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
33%

2Z / 6 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
54.3

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 53.9

34.6

Trudność Ligi: 45.0, Jakość Przeciwnika: 47.4

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.97

Rzeczywiste: 0.9 | Różn: -0.07

1.06

Rzeczywiste: 1.3 | Różn: +0.24

Skorygowana Siła
41.5

Atak: 31.3, Obrona: 59.1, Forma: 31.3

42.1

Atak: 36.7, Obrona: 53.6, Forma: 33.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

4
1

16-30'

3
3

31-45'

1
1

46-60'

2
1

61-75'

2
2

76-90+'

1
WAC
Varaždin
WAC

Rozkład Siły

41.5

Ogólny

Atak 31.3
Obrona 59.1
Forma 31.3
Stałość 53.2
Varaždin

Rozkład Siły

42.1

Ogólny

Atak 36.7
Obrona 53.6
Forma 33.8
Stałość 50.5

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 45.0

Jakość Przeciwnika

53.9 vs 47.4

Bilans z Elitą

0% vs 0%
WAC logo WAC
Z
Ried (55%)
Z
Altach (48%)
Z
GAK (53%)
P
BW Linz (60%)
R
BW Linz (55%)
R
Ried (50%)
P
WSG Tirol (48%)
R
Altach (43%)
Varaždin logo Varaždin
R
Lokomotiva (44%)
P
Hajduk (58%)
P
Dinamo Zagreb (76%)
Z
Rijeka (44%)
Z
Osijek (46%)
Z
Slaven (35%)
R
Gorica (44%)
P
Istra (46%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Ried W
1 - 0 Z
55%
Altach W
4 - 1 Z
48%
GAK D
1 - 0 Z
53%
BW Linz W
0 - 3 P
60%
BW Linz D
0 - 0 R
55%
Ried D
0 - 0 R
50%
WSG Tirol W
1 - 3 P
48%
Altach D
1 - 1 R
43%
GAK W
0 - 2 P
58%
LASK W
1 - 3 P
69%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Lokomotiva D
1 - 1 R
44%
Hajduk W
1 - 3 P
58%
Dinamo Zagreb W
1 - 2 P
76%
Rijeka D
1 - 0 Z
44%
Osijek W
2 - 0 Z
46%
Slaven D
2 - 1 Z
35%
Gorica D
1 - 1 R
44%
Istra W
1 - 2 P
46%
Vukovar D
2 - 0 Z
32%
Lokomotiva W
1 - 1 R
49%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

WAC mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 54.3) w porównaniu z Varaždin (SoS: 34.6). Oznacza to, że statystyki WAC mają większą wagę.

Varaždin ma przewagę w ataku z 1.3 golami na mecz wobec 0.9 WAC, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z WAC tracącym 1.3 i Varaždin tracącym 1.1 na mecz.

WAC nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.3 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

WAC

WAC

VS
Varaždin

Varaždin

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej