Przejdź do treści
Porównaj WSG Tirol vs St. Pauli

WSG Tirol vs St. Pauli Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj WSG Tirol vs St. Pauli: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

WSG Tirol WSG Tirol Gospodarz
St. Pauli St. Pauli Gość
WSG Tirol
37.2
R P Z R R P Z P P Z

Ostatnie 10 Meczów

St. Pauli
34.7
P P P R P R P P R Z

Wygrane Kategorie

9

WSG Tirol

2

Remis

4

St. Pauli

Radar Wydajności

WSG Tirol
St. Pauli

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 3R, 4P

10%

1Z, 3R, 6P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

0.6

6 / 10 meczów

Stracone na Mecz
2.0

20 / 10 meczów

1.7

17 / 10 meczów

Różnica Bramek
-9

-9

-11

-11

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
A. Ola-Adebomi (3 goli)
Mathias Pereira Lage (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 3
Wygrane u Siebie
50%

3Z / 6 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 4 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.3

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 52.1

68.4

Trudność Ligi: 91.0, Jakość Przeciwnika: 67.8

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

33%

1Z / 3 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.02

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: +0.08

0.82

Rzeczywiste: 0.6 | Różn: -0.22

Skorygowana Siła
37.2

Atak: 37.9, Obrona: 34.4, Forma: 31.0

34.7

Atak: 23.7, Obrona: 51.3, Forma: 11.8

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

2

16-30'

2
2

31-45'

2

46-60'

1

61-75'

1
4

76-90+'

2
WSG Tirol
St. Pauli
WSG Tirol

Rozkład Siły

37.2

Ogólny

Atak 37.9
Obrona 34.4
Forma 31.0
Stałość 53.2
St. Pauli

Rozkład Siły

34.7

Ogólny

Atak 23.7
Obrona 51.3
Forma 11.8
Stałość 74.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 91.0

Jakość Przeciwnika

52.1 vs 67.8

Bilans z Elitą

0% vs 33%
WSG Tirol logo WSG Tirol
R
BW Linz (55%)
P
GAK (58%)
Z
Ried (50%)
R
Altach (48%)
R
Altach (43%)
P
BW Linz (60%)
Z
WAC (46%)
P
GAK (53%)
St. Pauli logo St. Pauli
P
Leipzig (84%)
P
Mainz 05 (65%)
P
Heidenheim (67%)
R
Köln (57%)
P
Bayern Munich (81%)
R
Union Berlin (57%)
P
Freiburg (67%)
P
M'gladbach (68%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
BW Linz D
1 - 1 R
55%
GAK W
0 - 4 P
58%
Ried D
1 - 0 Z
50%
Altach W
0 - 0 R
48%
Altach D
2 - 2 R
43%
BW Linz W
0 - 5 P
60%
WAC D
3 - 1 Z
46%
GAK D
1 - 5 P
53%
Ried W
1 - 2 P
55%
GAK D
2 - 0 Z
53%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Leipzig W
1 - 2 P
84%
Mainz 05 D
1 - 2 P
65%
Heidenheim W
0 - 2 P
67%
Köln D
1 - 1 R
57%
Bayern Munich D
0 - 5 P
81%
Union Berlin W
1 - 1 R
57%
Freiburg D
1 - 2 P
67%
M'gladbach W
0 - 2 P
68%
Frankfurt D
0 - 0 R
62%
Hoffenheim W
1 - 0 Z
70%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

St. Pauli mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 68.4) w porównaniu z WSG Tirol (SoS: 53.3). Oznacza to, że statystyki St. Pauli mają większą wagę.

WSG Tirol ma przewagę w ataku z 1.1 golami na mecz wobec 0.6 St. Pauli, choć różnica nie jest nie do pokonania.

St. Pauli ma przewagę defensywną, tracąc 1.7 na mecz wobec 2.0 WSG Tirol.

WSG Tirol nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

St. Pauli miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 3 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.7 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

WSG Tirol

WSG Tirol

VS
St. Pauli

St. Pauli

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej