Przejdź do treści
Porównaj Zagłębie vs Lille

Zagłębie vs Lille Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Zagłębie vs Lille: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Zagłębie Zagłębie Gospodarz
Lille Lille Gość
Zagłębie
47.1
Z R P P Z P P P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Lille
72.8
Z R Z R Z Z Z P Z P

Wygrane Kategorie

1

Zagłębie

2

Remis

12

Lille

Radar Wydajności

Zagłębie
Lille

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 1R, 5P

60%

6Z, 2R, 2P

Gole na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

1.4

14 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

0.6

6 / 10 meczów

Różnica Bramek
+1

+1

+8

+8

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
30%

3 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Reguła (2 goli)
Matías Fernández (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 9
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

83%

5Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
54.2

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 52.3

75.1

Trudność Ligi: 85.8, Jakość Przeciwnika: 68.6

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

67%

4Z / 6 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.99

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: +0.01

1.66

Rzeczywiste: 1.4 | Różn: -0.26

Skorygowana Siła
47.1

Atak: 34.7, Obrona: 72.9, Forma: 41.7

72.8

Atak: 58.4, Obrona: 100, Forma: 75.1

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1
2

16-30'

3

31-45'

1
1

46-60'

6
4

61-75'

1
1

76-90+'

2
Zagłębie
Lille
Zagłębie

Rozkład Siły

47.1

Ogólny

Atak 34.7
Obrona 72.9
Forma 41.7
Stałość 39.7
Lille

Rozkład Siły

72.8

Ogólny

Atak 58.4
Obrona 100
Forma 75.1
Stałość 52.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

57.0 vs 85.8

Jakość Przeciwnika

52.3 vs 68.6

Bilans z Elitą

0% vs 67%
Zagłębie logo Zagłębie
Z
Górnik (58%)
R
Cracovia (40%)
P
Nieciecza (36%)
P
Legia (64%)
Z
Radomiak (53%)
P
Arka (49%)
P
Motor (59%)
P
Lech (64%)
Lille logo Lille
Z
Monaco (77%)
R
Le Havre (53%)
Z
Paris FC (77%)
R
Nice (55%)
Z
Toulouse (62%)
Z
Lens (71%)
Z
Marseille (66%)
P
Aston Villa (75%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Górnik W
2 - 0 Z
58%
Cracovia D
0 - 0 R
40%
Nieciecza D
1 - 2 P
36%
Legia W
0 - 1 P
64%
Radomiak D
1 - 0 Z
53%
Arka W
1 - 3 P
49%
Motor W
0 - 1 P
59%
Lech D
0 - 1 P
64%
Piast W
3 - 1 Z
58%
Wisła Płock D
2 - 0 Z
42%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Monaco W
1 - 0 Z
77%
Le Havre D
1 - 1 R
53%
Paris FC W
1 - 0 Z
77%
Nice D
0 - 0 R
55%
Toulouse W
4 - 0 Z
62%
Lens D
3 - 0 Z
71%
Marseille W
2 - 1 Z
66%
Aston Villa W
0 - 2 P
75%
Rennes W
2 - 1 Z
80%
Aston Villa D
0 - 1 P
70%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Lille mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 75.1) w porównaniu z Zagłębie (SoS: 54.2). Oznacza to, że statystyki Lille mają większą wagę.

Lille ma przewagę w ataku z 1.4 golami na mecz wobec 1.0 Zagłębie, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Lille ma przewagę defensywną, tracąc 0.6 na mecz wobec 0.9 Zagłębie.

Zagłębie nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Lille udowodnił swoją wartość przeciwko elitarnym rywalom, wygrywając 4 z 6 meczów.

Lille to silna drużyna wyjazdowa z 83% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 1.9 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — mało prawdopodobne.

Lille wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (72.8 vs 47.1) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Zagłębie

Zagłębie

VS
Lille

Lille

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej