Przejdź do treści
Porównaj Zagłębie vs Sturm

Zagłębie vs Sturm Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Zagłębie vs Sturm: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Zagłębie Zagłębie Gospodarz
Sturm Sturm Gość
Zagłębie
47.1
Z R P P Z P P P Z Z

Ostatnie 10 Meczów

Sturm
59.4
Z R R R R R Z R Z Z

Wygrane Kategorie

4

Zagłębie

4

Remis

7

Sturm

Radar Wydajności

Zagłębie
Sturm

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 1R, 5P

40%

4Z, 6R, 0P

Gole na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

1.8

18 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

0.9

9 / 10 meczów

Różnica Bramek
+1

+1

+9

+9

Czyste Konto
40%

4 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
30%

3 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
M. Reguła (2 goli)
O. Kiteishvili (5 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 6
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 10
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

60%

3Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
54.2

Trudność Ligi: 57.0, Jakość Przeciwnika: 52.3

52.6

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 51.0

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.99

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: +0.01

1.71

Rzeczywiste: 1.8 | Różn: +0.09

Skorygowana Siła
47.1

Atak: 34.7, Obrona: 72.9, Forma: 41.7

59.4

Atak: 61.6, Obrona: 71.8, Forma: 41.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

5
2

16-30'

1

31-45'

1

46-60'

6
4

61-75'

1
1

76-90+'

5
Zagłębie
Sturm
Zagłębie

Rozkład Siły

47.1

Ogólny

Atak 34.7
Obrona 72.9
Forma 41.7
Stałość 39.7
Sturm

Rozkład Siły

59.4

Ogólny

Atak 61.6
Obrona 71.8
Forma 41.0
Stałość 71.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

57.0 vs 55.0

Jakość Przeciwnika

52.3 vs 51.0

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
Z
Górnik (58%)
R
Cracovia (40%)
P
Nieciecza (36%)
P
Legia (64%)
Z
Radomiak (53%)
P
Arka (49%)
P
Motor (59%)
P
Lech (64%)
Sturm logo Sturm
Z
Hartberg (44%)
R
RB Salzburg (51%)
R
Austria (48%)
R
LASK (64%)
R
LASK (69%)
R
Hartberg (39%)
Z
Rapid Vienna (53%)
R
RB Salzburg (46%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Górnik W
2 - 0 Z
58%
Cracovia D
0 - 0 R
40%
Nieciecza D
1 - 2 P
36%
Legia W
0 - 1 P
64%
Radomiak D
1 - 0 Z
53%
Arka W
1 - 3 P
49%
Motor W
0 - 1 P
59%
Lech D
0 - 1 P
64%
Piast W
3 - 1 Z
58%
Wisła Płock D
2 - 0 Z
42%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Hartberg W
4 - 2 Z
44%
RB Salzburg W
1 - 1 R
51%
Austria D
1 - 1 R
48%
LASK D
1 - 1 R
64%
LASK W
1 - 1 R
69%
Hartberg D
0 - 0 R
39%
Rapid Vienna W
2 - 0 Z
53%
RB Salzburg D
1 - 1 R
46%
Austria W
5 - 2 Z
53%
Altach D
2 - 0 Z
43%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 54.2 vs 52.6), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Sturm ma przewagę w ataku z 1.8 golami na mecz wobec 1.0 Zagłębie, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Obie obrony są porównywalne, z Zagłębie tracącym 0.9 i Sturm tracącym 0.9 na mecz.

Zagłębie nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Sturm nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Sturm to silna drużyna wyjazdowa z 60% wygranych na wyjeździe.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.3 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Sturm ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 12.3 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Zagłębie

Zagłębie

VS
Sturm

Sturm

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej