Przejdź do treści
Porównaj Železničar P vs Fenerbahçe

Železničar P vs Fenerbahçe Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Železničar P vs Fenerbahçe: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Železničar P Železničar P Gospodarz
Fenerbahçe Fenerbahçe Gość
Železničar P
57.4
R Z R R P Z Z P Z R

Ostatnie 10 Meczów

Fenerbahçe
69.6
Z Z P R Z Z Z P Z R

Wygrane Kategorie

2

Železničar P

3

Remis

10

Fenerbahçe

Radar Wydajności

Železničar P
Fenerbahçe

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
40%

4Z, 4R, 2P

60%

6Z, 2R, 2P

Gole na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

2.2

22 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.9

9 / 10 meczów

1.3

13 / 10 meczów

Różnica Bramek
+8

+8

+9

+9

Czyste Konto
50%

5 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
50%

5 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Obie Strzelają
50%

5 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
K. Karikari (4 goli)
Talisca (6 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 11
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 17
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

80%

4Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

40%

2Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
55.1

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 55.2

64.1

Trudność Ligi: 72.0, Jakość Przeciwnika: 58.8

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
1.64

Rzeczywiste: 1.7 | Różn: +0.06

2.42

Rzeczywiste: 2.2 | Różn: -0.22

Skorygowana Siła
57.4

Atak: 59.6, Obrona: 73.6, Forma: 42.0

69.6

Atak: 83.7, Obrona: 64.7, Forma: 68.5

Analiza Czasu Strzelania Bramek

0-15'

2
2

16-30'

1
3

31-45'

1
3

46-60'

5
3

61-75'

6
6

76-90+'

7
Železničar P
Fenerbahçe
Železničar P

Rozkład Siły

57.4

Ogólny

Atak 59.6
Obrona 73.6
Forma 42.0
Stałość 56.8
Fenerbahçe

Rozkład Siły

69.6

Ogólny

Atak 83.7
Obrona 64.7
Forma 68.5
Stałość 52.0

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 72.0

Jakość Przeciwnika

55.2 vs 58.8

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Železničar P logo Železničar P
R
Radnik (50%)
Z
OFK (53%)
R
Vojvodina (68%)
R
Red Star (69%)
P
Partizan (57%)
Z
Javor (56%)
Z
Novi Pazar (41%)
P
Čukarički (50%)
Fenerbahçe logo Fenerbahçe
Z
Konyaspor (66%)
Z
Başakşehir (66%)
P
Galatasaray (69%)
R
Rize (59%)
Z
Kayseri (49%)
Z
Beşiktaş (60%)
Z
Gaziantep (49%)
P
Fatih (60%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Radnik D
1 - 1 R
50%
OFK D
2 - 0 Z
53%
Vojvodina W
0 - 0 R
68%
Red Star D
2 - 2 R
69%
Partizan W
1 - 2 P
57%
Javor W
2 - 1 Z
56%
Novi Pazar D
2 - 0 Z
41%
Čukarički W
2 - 3 P
50%
Mladost Lučani D
5 - 0 Z
48%
TSC W
0 - 0 R
60%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Konyaspor W
3 - 0 Z
66%
Başakşehir D
3 - 1 Z
66%
Galatasaray W
0 - 3 P
69%
Rize D
2 - 2 R
59%
Kayseri W
4 - 0 Z
49%
Beşiktaş D
1 - 0 Z
60%
Gaziantep D
4 - 1 Z
49%
Fatih W
0 - 2 P
60%
Samsunspor D
3 - 2 Z
62%
Antalyaspor W
2 - 2 R
48%

Analiza AI

Statystyki wskazują jasny kierunek w tym meczu, choć słabsza drużyna nie powinna być lekceważona.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 55.1 vs 64.1), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Fenerbahçe ma przewagę w ataku z 2.2 golami na mecz wobec 1.7 Železničar P, choć różnica nie jest nie do pokonania.

Železničar P ma przewagę defensywną, tracąc 0.9 na mecz wobec 1.3 Fenerbahçe.

Železničar P nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Fenerbahçe nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Przewaga własnego boiska sprzyja Fenerbahçe z 80% wygranych u siebie. Gra przed własnymi kibicami może być czynnikiem decydującym.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 3.1 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Fenerbahçe ma przewagę według skorygowanych wskaźników, ale wynik nie jest przesądzony. Różnica 12.2 punktów sugeruje wyrównany mecz.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Železničar P

Železničar P

VS
Fenerbahçe

Fenerbahçe

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej