Przejdź do treści
Porównaj Zorya vs Nantes

Zorya vs Nantes Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Zorya vs Nantes: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Zorya Zorya Gospodarz
Nantes Nantes Gość
Zorya
64.3
Z R Z Z P P Z R R Z

Ostatnie 10 Meczów

Nantes
38.1
P Z P P R R R P P P

Wygrane Kategorie

12

Zorya

3

Remis

0

Nantes

Radar Wydajności

Zorya
Nantes

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
50%

5Z, 3R, 2P

10%

1Z, 3R, 6P

Gole na Mecz
1.8

18 / 10 meczów

0.7

7 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.2

12 / 10 meczów

1.2

12 / 10 meczów

Różnica Bramek
+6

+6

-5

-5

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
60%

6 / 10 meczów

40%

4 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

30%

3 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
P. Budkivskyi (5 goli)
M. Abline (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 12
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 4
Wygrane u Siebie
60%

3Z / 5 meczów

25%

1Z / 4 meczów

Wygrane na Wyjeździe
40%

2Z / 5 meczów

0%

0Z / 6 meczów

Trudność Terminarza
67.3

Trudność Ligi: 98.0, Jakość Przeciwnika: 66.0

57.4

Trudność Ligi: 86.0, Jakość Przeciwnika: 65.6

Bilans z Elitą
20%

1Z / 5 meczów

0%

0Z / 5 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
2.1

Rzeczywiste: 1.8 | Różn: -0.3

0.95

Rzeczywiste: 0.7 | Różn: -0.25

Skorygowana Siła
64.3

Atak: 70.4, Obrona: 70.4, Forma: 58.7

38.1

Atak: 25.1, Obrona: 64.4, Forma: 10.7

Analiza Czasu Strzelania Bramek

4

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

1
7

46-60'

4
2

61-75'

3

76-90+'

Zorya
Nantes
Zorya

Rozkład Siły

64.3

Ogólny

Atak 70.4
Obrona 70.4
Forma 58.7
Stałość 53.2
Nantes

Rozkład Siły

38.1

Ogólny

Atak 25.1
Obrona 64.4
Forma 10.7
Stałość 74.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

98.0 vs 86.0

Jakość Przeciwnika

66.0 vs 65.6

Bilans z Elitą

20% vs 0%
Zorya logo Zorya
Z
Oleksandria (49%)
R
Metalist 1925 (74%)
Z
Rukh Vynnyky (49%)
Z
Veres Rivne (62%)
P
Shakhtar D (78%)
P
Dynamo Kyiv (83%)
Z
Epitsentr (74%)
R
Obolon (63%)
Nantes logo Nantes
P
Lens (76%)
Z
Marseille (61%)
P
Rennes (80%)
P
Paris SG (84%)
R
Brest (56%)
R
Auxerre (71%)
R
Metz (48%)
P
Strasbourg (55%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Oleksandria W
2 - 1 Z
49%
Metalist 1925 D
1 - 1 R
74%
Rukh Vynnyky W
2 - 1 Z
49%
Veres Rivne D
2 - 0 Z
62%
Shakhtar D D
1 - 2 P
78%
Dynamo Kyiv W
1 - 3 P
83%
Epitsentr D
1 - 0 Z
74%
Obolon W
3 - 3 R
63%
Kolos W
1 - 1 R
83%
SK Poltava D
4 - 0 Z
45%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Lens W
0 - 1 P
76%
Marseille D
3 - 0 Z
61%
Rennes W
1 - 2 P
80%
Paris SG W
0 - 3 P
84%
Brest D
1 - 1 R
56%
Auxerre W
0 - 0 R
71%
Metz W
0 - 0 R
48%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Angers D
0 - 1 P
47%
Lille W
0 - 1 P
78%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 67.3 vs 57.4), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Atak Zorya jest na innym poziomie, ze średnią 1.8 goli na mecz, a P. Budkivskyi prowadzi z 5 golami. Nantes strzela jedynie 0.7 na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Zorya tracącym 1.2 i Nantes tracącym 1.2 na mecz.

Zorya miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 1 z 5 meczów.

Nantes miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 5 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Zorya wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (64.3 vs 38.1) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Zorya

Zorya

VS
Nantes

Nantes

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej