Przejdź do treści
Porównaj Zürich vs Dender

Zürich vs Dender Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Zürich vs Dender: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Zürich Zürich Gospodarz
Dender Dender Gość
Zürich
35.5
P Z R P P P Z P P P

Ostatnie 10 Meczów

Dender
33.6
P Z P P P Z P P R R

Wygrane Kategorie

7

Zürich

5

Remis

3

Dender

Radar Wydajności

Zürich
Dender

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
20%

2Z, 1R, 7P

20%

2Z, 2R, 6P

Gole na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.7

17 / 10 meczów

1.8

18 / 10 meczów

Różnica Bramek
-7

-7

-8

-8

Czyste Konto
0%

0 / 10 meczów

20%

2 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
80%

8 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Obie Strzelają
70%

7 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
Ivan Cavaleiro (3 goli)
D. Hrnčár (2 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 3 / 2. Połowa: 7
1. Połowa: 7 / 2. Połowa: 3
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
49.9

Trudność Ligi: 49.0, Jakość Przeciwnika: 50.5

44.9

Trudność Ligi: 62.4, Jakość Przeciwnika: 57.1

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 1 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.9

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: +0.1

1.01

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: -0.01

Skorygowana Siła
35.5

Atak: 33.3, Obrona: 43.3, Forma: 20.0

33.6

Atak: 31.6, Obrona: 38.0, Forma: 19.0

Analiza Czasu Strzelania Bramek

1

0-15'

1
1

16-30'

2
1

31-45'

3
1

46-60'

2
5

61-75'

1
1

76-90+'

1
Zürich
Dender
Zürich

Rozkład Siły

35.5

Ogólny

Atak 33.3
Obrona 43.3
Forma 20.0
Stałość 57.7
Dender

Rozkład Siły

33.6

Ogólny

Atak 31.6
Obrona 38.0
Forma 19.0
Stałość 59.2

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

49.0 vs 62.4

Jakość Przeciwnika

50.5 vs 57.1

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Zürich logo Zürich
P
Luzern (61%)
Z
GC Zürich (31%)
R
Winterthur (46%)
P
Lausanne (47%)
P
Lugano (50%)
P
St.Gallen (60%)
Z
Thun (44%)
P
Sion (62%)
Dender logo Dender
P
ZW (59%)
Z
La Louvière (38%)
P
Cercle Brugge (51%)
P
Cercle Brugge (46%)
P
ZW (65%)
Z
La Louvière (54%)
P
Gent (58%)
P
R. Union SG (80%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Luzern W
0 - 1 P
61%
GC Zürich D
2 - 1 Z
31%
Winterthur W
2 - 2 R
46%
Lausanne W
0 - 3 P
47%
Lugano D
0 - 1 P
50%
St.Gallen W
1 - 2 P
60%
Thun D
2 - 1 Z
44%
Sion D
1 - 2 P
62%
Servette W
1 - 2 P
66%
Lausanne D
1 - 2 P
38%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
ZW W
1 - 2 P
59%
La Louvière D
2 - 1 Z
38%
Cercle Brugge W
1 - 2 P
51%
Cercle Brugge D
1 - 4 P
46%
ZW D
1 - 2 P
65%
La Louvière W
1 - 0 Z
54%
Gent D
1 - 3 P
58%
R. Union SG W
0 - 2 P
80%
Charleroi D
2 - 2 R
57%
Cercle Brugge W
0 - 0 R
63%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 49.9 vs 44.9), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Zürich na średnio 1.0 i Dender na 1.0 goli na mecz.

Obie obrony są porównywalne, z Zürich tracącym 1.7 i Dender tracącym 1.8 na mecz.

Zürich nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

To prawdziwy rzut monetą. Oba zespoły są niezwykle wyrównane we wszystkich wskaźnikach, a wynik prawdopodobnie zależy od formy dnia, korekt taktycznych i być może momentu indywidualnej błyskotliwości.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Zürich

Zürich

VS
Dender

Dender

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej