Sari la conținut
Compară Alverca vs Midtjylland

Alverca vs Midtjylland Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Alverca vs Midtjylland: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Alverca Alverca Echipa Gazdă
Midtjylland Midtjylland Echipa Oaspete
Alverca
44.7
E Î V Î V V Î E E E

Ultimele 10 Meciuri

Midtjylland
43.7
E E E V V V E E Î Î

Categorii Câștigate

5

Alverca

4

Egal

6

Midtjylland

Radar de Performanță

Alverca
Midtjylland

Comparație Statistică

Procent Victorii
30%

3V, 4E, 3Î

30%

3V, 5E, 2Î

Goluri pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.3

13 / 10 meciuri

1.2

12 / 10 meciuri

Golaveraj
-1

-1

+1

+1

Poartă Neînvinsă
10%

1 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
50%

5 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
70%

7 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
Figueiredo (4 goluri)
M. Erlić (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 8
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 9
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
20%

1V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
52.5

Dificultatea Ligii: 79.0, Calitatea Adversarului: 59.7

42.6

Dificultatea Ligii: 58.0, Calitatea Adversarului: 55.5

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 2 meciuri

0%

0V / 1 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.42

Real: 1.2 | Dif: -0.22

1.36

Real: 1.3 | Dif: -0.06

Rating Ajustat
44.7

Atac: 41.0, Apărare: 58.1, Formă: 30.7

43.7

Atac: 40.1, Apărare: 55.6, Formă: 27.8

Analiza Momentului Golurilor

3

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

4
3

61-75'

2
3

76-90+'

4
Alverca
Midtjylland
Alverca

Detalii Putere

44.7

Total

Atac 41.0
Apărare 58.1
Formă 30.7
Consistență 57.7
Midtjylland

Detalii Putere

43.7

Total

Atac 40.1
Apărare 55.6
Formă 27.8
Consistență 62.8

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

79.0 vs 58.0

Calitatea Adversarului

59.7 vs 55.5

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
E
Estoril (47%)
Î
Porto (74%)
V
Arouca (57%)
Î
Nacional (57%)
V
Casa Pia (48%)
V
Rio Ave (66%)
Î
Sporting (70%)
E
Gil Vicente (60%)
Midtjylland logo Midtjylland
E
Nordsjælland (60%)
E
Viborg (50%)
E
AGF (62%)
V
Sønderjyske (48%)
V
AGF (57%)
V
Brøndby (49%)
E
Sønderjyske (43%)
E
Viborg (55%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Estoril A
1 - 1 E
47%
Porto D
0 - 1 Î
74%
Arouca A
2 - 1 V
57%
Nacional D
0 - 1 Î
57%
Casa Pia A
3 - 1 V
48%
Rio Ave D
2 - 1 V
66%
Sporting A
1 - 4 Î
70%
Gil Vicente D
2 - 2 E
60%
AVS A
0 - 0 E
59%
Vitória SC D
1 - 1 E
59%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Nordsjælland D
0 - 0 E
60%
Viborg A
3 - 3 E
50%
AGF D
0 - 0 E
62%
Sønderjyske D
2 - 1 V
48%
AGF A
2 - 1 V
57%
Brøndby D
2 - 1 V
49%
Sønderjyske A
2 - 2 E
43%
Viborg D
1 - 1 E
55%
Nottm Forest A
1 - 2 Î
76%
Nordsjælland A
0 - 1 Î
55%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 52.5 vs 42.6), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Alverca la 1.2 și Midtjylland la 1.3 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Alverca primind 1.3 și Midtjylland primind 1.2 pe meci.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.5 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Acesta este un adevărat ban cu cap sau pajură. Ambele echipe sunt remarcabil de echilibrate în toate metricile.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Alverca

Alverca

VS
Midtjylland

Midtjylland

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe