Sari la conținut
Compară Brann vs Lorient

Brann vs Lorient Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Brann vs Lorient: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Brann Brann Echipa Gazdă
Lorient Lorient Echipa Oaspete
Brann
45.1
V V E Î Î V Î Î Î Î

Ultimele 10 Meciuri

Lorient
51.4
V E Î V Î E Î V E E

Categorii Câștigate

6

Brann

3

Egal

6

Lorient

Radar de Performanță

Brann
Lorient

Comparație Statistică

Procent Victorii
30%

3V, 1E, 6Î

30%

3V, 4E, 3Î

Goluri pe Meci
1.9

19 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.4

14 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Golaveraj
+5

+5

+3

+3

Poartă Neînvinsă
10%

1 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
60%

6 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
K. Ingason (4 goluri)
B. Dieng (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 10 / Repriza 2: 9
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 9
Victorii Acasă
25%

1V / 4 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
33%

2V / 6 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
42.3

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 55.6

60.2

Dificultatea Ligii: 81.9, Calitatea Adversarului: 64.0

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 1 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
2.14

Real: 1.9 | Dif: -0.24

1.78

Real: 1.4 | Dif: -0.38

Rating Ajustat
45.1

Atac: 58.5, Apărare: 49.2, Formă: 27.7

51.4

Atac: 51.4, Apărare: 69.8, Formă: 33.1

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

1
3

16-30'

4
5

31-45'

4

46-60'

3
2

61-75'

1
4

76-90+'

5
Brann
Lorient
Brann

Detalii Putere

45.1

Total

Atac 58.5
Apărare 49.2
Formă 27.7
Consistență 46.0
Lorient

Detalii Putere

51.4

Total

Atac 51.4
Apărare 69.8
Formă 33.1
Consistență 57.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

57.0 vs 81.9

Calitatea Adversarului

55.6 vs 64.0

Contra Echipelor de Top

0% vs 20%
Brann logo Brann
V
Fredrikstad (39%)
V
Tromsø (68%)
E
Rosenborg (46%)
Î
Viking (70%)
Î
Sandefjord (50%)
V
HamKam (55%)
Î
Tromsø (63%)
Î
Kristiansund (48%)
Lorient logo Lorient
V
Metz (48%)
E
Paris SG (84%)
Î
Strasbourg (55%)
V
Marseille (61%)
Î
Lyon (70%)
E
Paris FC (72%)
Î
Toulouse (62%)
V
Lens (71%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Fredrikstad A
3 - 1 V
39%
Tromsø D
5 - 0 V
68%
Rosenborg D
1 - 1 E
46%
Viking D
2 - 3 Î
70%
Sandefjord A
0 - 1 Î
50%
HamKam D
5 - 1 V
55%
Tromsø A
1 - 2 Î
63%
Kristiansund D
2 - 3 Î
48%
Bologna D
0 - 1 Î
61%
Bologna A
0 - 1 Î
56%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Metz D
4 - 0 V
48%
Paris SG D
2 - 2 E
84%
Strasbourg A
2 - 3 Î
55%
Marseille A
2 - 0 V
61%
Lyon D
0 - 2 Î
70%
Paris FC A
1 - 1 E
72%
Toulouse D
0 - 1 Î
62%
Lens A
2 - 1 V
71%
Lille D
1 - 1 E
78%
Nice A
0 - 0 E
39%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Lorient a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 60.2) comparativ cu Brann (SoS: 42.3). Aceasta înseamnă că statisticile Lorient au o greutate mai mare.

Brann are avantajul ofensiv cu 1.9 goluri pe meci față de 1.4 ale Lorient.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Brann primind 1.4 și Lorient primind 1.1 pe meci.

Lorient a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 5 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.9 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Lorient are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 6.3 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Brann

Brann

VS
Lorient

Lorient

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe