Sari la conținut
Compară Club Brugge vs Union Berlin

Club Brugge vs Union Berlin Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Club Brugge vs Union Berlin: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Club Brugge Club Brugge Echipa Gazdă
Union Berlin Union Berlin Echipa Oaspete
Club Brugge
80.2
V V V V Î V V V V E

Ultimele 10 Meciuri

Union Berlin
38.8
V E Î Î Î E Î V Î Î

Categorii Câștigate

12

Club Brugge

1

Egal

2

Union Berlin

Radar de Performanță

Club Brugge
Union Berlin

Comparație Statistică

Procent Victorii
80%

8V, 1E, 1Î

20%

2V, 2E, 6Î

Goluri pe Meci
2.8

28 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.1

11 / 10 meciuri

2.1

21 / 10 meciuri

Golaveraj
+17

+17

-10

-10

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

10%

1 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
80%

8 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Ambele Marchează
80%

8 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
N. Tresoldi (6 goluri)
O. Burke (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 14 / Repriza 2: 14
Repriza 1: 2 / Repriza 2: 9
Victorii Acasă
80%

4V / 5 meciuri

0%

0V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
80%

4V / 5 meciuri

33%

2V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
53.1

Dificultatea Ligii: 59.5, Calitatea Adversarului: 48.9

72.2

Dificultatea Ligii: 91.0, Calitatea Adversarului: 66.6

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

50%

2V / 4 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
2.73

Real: 2.8 | Dif: +0.07

1.55

Real: 1.1 | Dif: -0.45

Rating Ajustat
80.2

Atac: 96.2, Apărare: 65.3, Formă: 82.5

38.8

Atac: 44.8, Apărare: 36.7, Formă: 24.4

Analiza Momentului Golurilor

8

0-15'

2

16-30'

1
4

31-45'

1
6

46-60'

1
2

61-75'

2
6

76-90+'

6
Club Brugge
Union Berlin
Club Brugge

Detalii Putere

80.2

Total

Atac 96.2
Apărare 65.3
Formă 82.5
Consistență 68.5
Union Berlin

Detalii Putere

38.8

Total

Atac 44.8
Apărare 36.7
Formă 24.4
Consistență 59.2

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

59.5 vs 91.0

Calitatea Adversarului

48.9 vs 66.6

Contra Echipelor de Top

0% vs 50%
Club Brugge logo Club Brugge
V
Sint-Truiden (44%)
V
Anderlecht (40%)
V
Gent (51%)
V
Mechelen (29%)
Î
R. Union SG (69%)
V
Sint-Truiden (60%)
V
Anderlecht (47%)
V
Mechelen (40%)
Union Berlin logo Union Berlin
V
Mainz 05 (70%)
E
Köln (57%)
Î
Leipzig (84%)
Î
Wolfsburg (50%)
Î
Heidenheim (67%)
E
St. Pauli (50%)
Î
Bayern Munich (86%)
V
Freiburg (72%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Sint-Truiden A
2 - 0 V
44%
Anderlecht D
3 - 1 V
40%
Gent D
2 - 0 V
51%
Mechelen A
6 - 1 V
29%
R. Union SG D
1 - 2 Î
69%
Sint-Truiden D
2 - 1 V
60%
Anderlecht A
4 - 2 V
47%
Mechelen A
4 - 1 V
40%
Westerlo D
2 - 1 V
62%
Anderlecht A
2 - 2 E
47%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Mainz 05 D
3 - 1 V
70%
Köln A
2 - 2 E
57%
Leipzig D
1 - 3 Î
84%
Wolfsburg A
1 - 2 Î
50%
Heidenheim D
1 - 3 Î
67%
St. Pauli A
1 - 1 E
50%
Bayern Munich D
0 - 4 Î
86%
Freiburg D
1 - 0 V
72%
Bremen A
1 - 4 Î
62%
M'gladbach D
0 - 1 Î
68%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Union Berlin a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 72.2) comparativ cu Club Brugge (SoS: 53.1). Aceasta înseamnă că statisticile Union Berlin au o greutate mai mare.

Atacul Club Brugge este la alt nivel, cu o medie de 2.8 goluri pe meci și N. Tresoldi în frunte cu 6 goluri. Union Berlin marchează doar 1.1 pe meci.

Defensiv, Club Brugge este mult superior, primind doar 1.1 goluri pe meci cu 2 meciuri fără gol primit, în timp ce Union Berlin primește 2.1 pe meci.

Club Brugge nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Union Berlin și-a dovedit valoarea împotriva adversarilor de elită, câștigând 2 din 4 meciuri.

Factorul avantajului de teren favorizează Club Brugge, cu o rată de victorie acasă de 80%.

Club Brugge este o echipă puternică în deplasare cu 80% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.5 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Pe baza analizei noastre complete, Club Brugge este favoritul clar. Superioritatea în atac (96.2), apărare (65.3) și formă (82.5) nu lasă loc de îndoială. Union Berlin are nevoie de o prestație excepțională.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Club Brugge

Club Brugge

VS
Union Berlin

Union Berlin

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe