Sari la conținut
Compară Epitsentr vs Veres Rivne

Epitsentr vs Veres Rivne Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Epitsentr vs Veres Rivne: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Epitsentr Epitsentr Echipa Gazdă
Veres Rivne Veres Rivne Echipa Oaspete
Epitsentr
63.4
V E E E E Î V Î V V

Ultimele 10 Meciuri

Veres Rivne
42.7
Î E E Î V Î V E Î E

Categorii Câștigate

12

Epitsentr

2

Egal

1

Veres Rivne

Radar de Performanță

Epitsentr
Veres Rivne

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 4E, 2Î

20%

2V, 4E, 4Î

Goluri pe Meci
1.7

17 / 10 meciuri

1.0

10 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.1

11 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Golaveraj
+6

+6

-4

-4

Poartă Neînvinsă
40%

4 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Golgeter
V. Sydun (5 goluri)
I. Kharatin (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 10
Repriza 1: 3 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
67%

4V / 6 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
0%

0V / 4 meciuri

17%

1V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
72.5

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 66.5

63.0

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 68.0

Contra Echipelor de Top
40%

2V / 5 meciuri

0%

0V / 6 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
2.01

Real: 1.7 | Dif: -0.31

1.36

Real: 1.0 | Dif: -0.36

Rating Ajustat
63.4

Atac: 69.4, Apărare: 77.6, Formă: 49.0

42.7

Atac: 37.7, Apărare: 60.3, Formă: 22.6

Analiza Momentului Golurilor

4

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

2
7

46-60'

2
1

61-75'

2
2

76-90+'

3
Epitsentr
Veres Rivne
Epitsentr

Detalii Putere

63.4

Total

Atac 69.4
Apărare 77.6
Formă 49.0
Consistență 56.8
Veres Rivne

Detalii Putere

42.7

Total

Atac 37.7
Apărare 60.3
Formă 22.6
Consistență 64.0

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

98.0 vs 98.0

Calitatea Adversarului

66.5 vs 68.0

Contra Echipelor de Top

40% vs 0%
Epitsentr logo Epitsentr
V
Polissya (77%)
E
Obolon (63%)
E
Veres Rivne (67%)
E
Oleksandria (44%)
E
Karpaty Lviv (81%)
Î
Zorya (80%)
V
Kudrivka (55%)
Î
Kryvbas KR (76%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
Î
Kryvbas KR (71%)
E
Rukh Vynnyky (49%)
E
Epitsentr (74%)
Î
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
Î
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
E
Polissya (82%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Polissya A
3 - 2 V
77%
Obolon D
2 - 2 E
63%
Veres Rivne D
3 - 3 E
67%
Oleksandria A
1 - 1 E
44%
Karpaty Lviv A
0 - 0 E
81%
Zorya D
0 - 1 Î
80%
Kudrivka A
1 - 0 V
55%
Kryvbas KR D
1 - 2 Î
76%
Rukh Vynnyky A
2 - 0 V
44%
Kolos A
4 - 0 V
78%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Kryvbas KR A
1 - 3 Î
71%
Rukh Vynnyky D
0 - 0 E
49%
Epitsentr A
3 - 3 E
74%
Zorya D
0 - 2 Î
80%
Oleksandria D
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 D
0 - 4 Î
79%
Obolon A
2 - 0 V
58%
Polissya D
1 - 1 E
82%
Kolos A
0 - 1 Î
78%
Kudrivka D
0 - 0 E
60%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 72.5 vs 63.0), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Epitsentr are avantajul ofensiv cu 1.7 goluri pe meci față de 1.0 ale Veres Rivne.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Epitsentr primind 1.1 și Veres Rivne primind 1.4 pe meci.

Epitsentr a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 2 din 5 meciuri.

Veres Rivne a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 6 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.6 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Epitsentr apare ca favorit. Cu un rating de putere superior (63.4 vs 42.7), ar trebui să controleze jocul.

Cele două echipe au remizat 3-3 în Ukraine Premier League (2026-05-02). Cu meciul anterior terminat la egalitate, nicio echipă nu are avantaj psihologic.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Epitsentr

Epitsentr

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe