Sari la conținut
Compară Estoril vs Zlín

Estoril vs Zlín Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Estoril vs Zlín: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Estoril Estoril Echipa Gazdă
Zlín Zlín Echipa Oaspete
Estoril
34.5
E E Î Î Î Î Î V E Î

Ultimele 10 Meciuri

Zlín
37.7
Î E V Î V Î Î Î Î V

Categorii Câștigate

4

Estoril

2

Egal

9

Zlín

Radar de Performanță

Estoril
Zlín

Comparație Statistică

Procent Victorii
10%

1V, 3E, 6Î

30%

3V, 1E, 6Î

Goluri pe Meci
0.7

7 / 10 meciuri

1.6

16 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.5

15 / 10 meciuri

2.5

25 / 10 meciuri

Golaveraj
-8

-8

-9

-9

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

10%

1 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

90%

9 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

80%

8 / 10 meciuri

Golgeter
Y. Begraoui (3 goluri)
T. Poznar (6 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 3
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 8
Victorii Acasă
0%

0V / 4 meciuri

50%

3V / 6 meciuri

Victorii în Deplasare
17%

1V / 6 meciuri

0%

0V / 4 meciuri

Dificultatea Calendarului
53.6

Dificultatea Ligii: 79.0, Calitatea Adversarului: 62.9

55.7

Dificultatea Ligii: 58.0, Calitatea Adversarului: 54.1

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 1 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.77

Real: 0.7 | Dif: -0.07

1.65

Real: 1.6 | Dif: -0.05

Rating Ajustat
34.5

Atac: 24.2, Apărare: 51.8, Formă: 10.4

37.7

Atac: 56.4, Apărare: 17.6, Formă: 31.7

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

3
1

16-30'

1
1

31-45'

4
1

46-60'

1

61-75'

3
2

76-90+'

4
Estoril
Zlín
Estoril

Detalii Putere

34.5

Total

Atac 24.2
Apărare 51.8
Formă 10.4
Consistență 74.8
Zlín

Detalii Putere

37.7

Total

Atac 56.4
Apărare 17.6
Formă 31.7
Consistență 46.0

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

79.0 vs 58.0

Calitatea Adversarului

62.9 vs 54.1

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
E
Alverca (64%)
E
Braga (69%)
Î
Famalicão (69%)
Î
Moreirense (55%)
Î
Porto (69%)
Î
Arouca (62%)
Î
Rio Ave (61%)
V
Nacional (57%)
Zlín logo Zlín
Î
Teplice (49%)
E
Ml. Boleslav (66%)
V
Dukla (46%)
Î
Pardubice (62%)
V
Teplice (49%)
Î
Bohemians (58%)
Î
Jablonec (44%)
Î
Slavia Prague (69%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Alverca D
1 - 1 E
64%
Braga D
1 - 1 E
69%
Famalicão A
0 - 1 Î
69%
Moreirense D
0 - 1 Î
55%
Porto A
1 - 3 Î
69%
Arouca D
2 - 3 Î
62%
Rio Ave A
1 - 2 Î
61%
Nacional D
1 - 0 V
57%
Casa Pia A
0 - 0 E
48%
Sporting D
0 - 3 Î
75%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Teplice A
2 - 4 Î
49%
Ml. Boleslav D
1 - 1 E
66%
Dukla A
2 - 1 V
46%
Pardubice D
1 - 3 Î
62%
Teplice A
3 - 2 V
49%
Bohemians D
1 - 2 Î
58%
Jablonec A
0 - 3 Î
44%
Slavia Prague A
1 - 3 Î
69%
Ostrava D
2 - 6 Î
39%
Plzeň A
3 - 0 V
59%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 53.6 vs 55.7), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Zlín are avantajul ofensiv cu 1.6 goluri pe meci față de 0.7 ale Estoril.

Defensiv, Estoril este mult superior, primind doar 1.5 goluri pe meci cu 2 meciuri fără gol primit, în timp ce Zlín primește 2.5 pe meci.

Zlín nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.2 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Estoril

Estoril

VS
Zlín

Zlín

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe