Sari la conținut
Compară Famalicão vs Kudrivka

Famalicão vs Kudrivka Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Famalicão vs Kudrivka: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Famalicão Famalicão Echipa Gazdă
Kudrivka Kudrivka Echipa Oaspete
Famalicão
54.2
E E V E E E V V V E

Ultimele 10 Meciuri

Kudrivka
38.7
Î E Î Î Î Î Î E E V

Categorii Câștigate

11

Famalicão

3

Egal

1

Kudrivka

Radar de Performanță

Famalicão
Kudrivka

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 6E, 0Î

10%

1V, 3E, 6Î

Goluri pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

0.6

6 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.8

8 / 10 meciuri

1.2

12 / 10 meciuri

Golaveraj
+4

+4

-6

-6

Poartă Neînvinsă
50%

5 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Golgeter
Sorriso (2 goluri)
O. Kozak (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 2 / Repriza 2: 10
Repriza 1: 0 / Repriza 2: 6
Victorii Acasă
50%

2V / 4 meciuri

0%

0V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
33%

2V / 6 meciuri

17%

1V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
52.9

Dificultatea Ligii: 79.0, Calitatea Adversarului: 60.8

64.7

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 72.8

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 2 meciuri

0%

0V / 7 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.46

Real: 1.2 | Dif: -0.26

0.73

Real: 0.6 | Dif: -0.13

Rating Ajustat
54.2

Atac: 41.2, Apărare: 75.5, Formă: 41.2

38.7

Atac: 22.9, Apărare: 68.8, Formă: 11.5

Analiza Momentului Golurilor

0-15'

1

16-30'

1

31-45'

3

46-60'

1
4

61-75'

2
3

76-90+'

3
Famalicão
Kudrivka
Famalicão

Detalii Putere

54.2

Total

Atac 41.2
Apărare 75.5
Formă 41.2
Consistență 71.2
Kudrivka

Detalii Putere

38.7

Total

Atac 22.9
Apărare 68.8
Formă 11.5
Consistență 74.8

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

79.0 vs 98.0

Calitatea Adversarului

60.8 vs 72.8

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Famalicão logo Famalicão
E
Estrela (54%)
E
Benfica (75%)
V
Estoril (52%)
E
Braga (69%)
E
Moreirense (50%)
E
Porto (74%)
V
Nacional (52%)
V
Vitória SC (59%)
Kudrivka logo Kudrivka
Î
Kolos (83%)
E
Obolon (63%)
Î
Shakhtar D (78%)
Î
Metalist 1925 (79%)
Î
Kryvbas KR (71%)
Î
Epitsentr (79%)
Î
Polissya (77%)
E
Veres Rivne (62%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Estrela D
0 - 0 E
54%
Benfica A
2 - 2 E
75%
Estoril D
1 - 0 V
52%
Braga D
2 - 2 E
69%
Moreirense A
1 - 1 E
50%
Porto D
2 - 2 E
74%
Nacional A
1 - 0 V
52%
Vitória SC D
2 - 1 V
59%
Arouca A
1 - 0 V
57%
Rio Ave D
0 - 0 E
66%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Kolos D
0 - 1 Î
83%
Obolon D
1 - 1 E
63%
Shakhtar D A
1 - 3 Î
78%
Metalist 1925 D
0 - 1 Î
79%
Kryvbas KR A
1 - 2 Î
71%
Epitsentr D
0 - 1 Î
79%
Polissya A
0 - 2 Î
77%
Veres Rivne A
0 - 0 E
62%
Karpaty Lviv D
1 - 1 E
86%
SK Poltava D
2 - 0 V
50%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Kudrivka a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 64.7) comparativ cu Famalicão (SoS: 52.9). Aceasta înseamnă că statisticile Kudrivka au o greutate mai mare.

Famalicão are avantajul ofensiv cu 1.2 goluri pe meci față de 0.6 ale Kudrivka.

Famalicão are avantajul defensiv, primind 0.8 pe meci față de 1.2 ale Kudrivka.

Kudrivka a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 7 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 1.9 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Famalicão apare ca favorit. Cu un rating de putere superior (54.2 vs 38.7), ar trebui să controleze jocul.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Famalicão

Famalicão

VS
Kudrivka

Kudrivka

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe