Sari la conținut
Compară Famalicão vs Sparta Prague

Famalicão vs Sparta Prague Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Famalicão vs Sparta Prague: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Famalicão Famalicão Echipa Gazdă
Sparta Prague Sparta Prague Echipa Oaspete
Famalicão
54.2
E E V E E E V V V E

Ultimele 10 Meciuri

Sparta Prague
47.6
E Î V Î V V V Î V Î

Categorii Câștigate

7

Famalicão

2

Egal

6

Sparta Prague

Radar de Performanță

Famalicão
Sparta Prague

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 6E, 0Î

50%

5V, 1E, 4Î

Goluri pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.6

16 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.8

8 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Golaveraj
+4

+4

+2

+2

Poartă Neînvinsă
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Golgeter
Sorriso (2 goluri)
J. Kuchta (6 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 2 / Repriza 2: 10
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 8
Victorii Acasă
50%

2V / 4 meciuri

67%

4V / 6 meciuri

Victorii în Deplasare
33%

2V / 6 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Dificultatea Calendarului
52.9

Dificultatea Ligii: 79.0, Calitatea Adversarului: 60.8

44.3

Dificultatea Ligii: 62.0, Calitatea Adversarului: 55.8

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 2 meciuri

0%

0V / 2 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.46

Real: 1.2 | Dif: -0.26

1.6

Real: 1.6 | Dif: 0.0

Rating Ajustat
54.2

Atac: 41.2, Apărare: 75.5, Formă: 41.2

47.6

Atac: 50.3, Apărare: 50.3, Formă: 47.1

Analiza Momentului Golurilor

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

4
3

46-60'

4
4

61-75'

3
3

76-90+'

2
Famalicão
Sparta Prague
Famalicão

Detalii Putere

54.2

Total

Atac 41.2
Apărare 75.5
Formă 41.2
Consistență 71.2
Sparta Prague

Detalii Putere

47.6

Total

Atac 50.3
Apărare 50.3
Formă 47.1
Consistență 38.8

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

79.0 vs 62.0

Calitatea Adversarului

60.8 vs 55.8

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Famalicão logo Famalicão
E
Estrela (54%)
E
Benfica (75%)
V
Estoril (52%)
E
Braga (69%)
E
Moreirense (50%)
E
Porto (74%)
V
Nacional (52%)
V
Vitória SC (59%)
Sparta Prague logo Sparta Prague
E
Plzeň (59%)
Î
Slavia Prague (74%)
V
Jablonec (44%)
Î
Bohemians (58%)
V
Jablonec (44%)
V
Teplice (54%)
V
Karviná (43%)
Î
AZ (66%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Estrela D
0 - 0 E
54%
Benfica A
2 - 2 E
75%
Estoril D
1 - 0 V
52%
Braga D
2 - 2 E
69%
Moreirense A
1 - 1 E
50%
Porto D
2 - 2 E
74%
Nacional A
1 - 0 V
52%
Vitória SC D
2 - 1 V
59%
Arouca A
1 - 0 V
57%
Rio Ave D
0 - 0 E
66%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Plzeň A
0 - 0 E
59%
Slavia Prague D
2 - 3 Î
74%
Jablonec A
2 - 0 V
44%
Bohemians D
0 - 2 Î
58%
Jablonec A
3 - 1 V
44%
Teplice D
1 - 0 V
54%
Karviná A
2 - 0 V
43%
AZ A
0 - 4 Î
66%
Slovácko A
5 - 2 V
45%
AZ D
1 - 2 Î
71%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 52.9 vs 44.3), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Sparta Prague are avantajul ofensiv cu 1.6 goluri pe meci față de 1.2 ale Famalicão.

Famalicão are avantajul defensiv, primind 0.8 pe meci față de 1.4 ale Sparta Prague.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.5 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Famalicão are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 6.6 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Famalicão

Famalicão

VS
Sparta Prague

Sparta Prague

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe