Sari la conținut
Compară Fiorentina vs Mechelen

Fiorentina vs Mechelen Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Fiorentina vs Mechelen: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Fiorentina Fiorentina Echipa Gazdă
Mechelen Mechelen Echipa Oaspete
Fiorentina
50.1
E Î E E V V Î V E V

Ultimele 10 Meciuri

Mechelen
26.6
Î V Î Î Î Î E Î V Î

Categorii Câștigate

9

Fiorentina

3

Egal

3

Mechelen

Radar de Performanță

Fiorentina
Mechelen

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 4E, 2Î

20%

2V, 1E, 7Î

Goluri pe Meci
0.8

8 / 10 meciuri

0.8

8 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.1

11 / 10 meciuri

2.4

24 / 10 meciuri

Golaveraj
-3

-3

-16

-16

Poartă Neînvinsă
40%

4 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
40%

4 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
C. Ndour (2 goluri)
B. Boersma (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 3 / Repriza 2: 5
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 4
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
65.9

Dificultatea Ligii: 86.4, Calitatea Adversarului: 66.1

44.7

Dificultatea Ligii: 59.5, Calitatea Adversarului: 59.6

Contra Echipelor de Top
33%

1V / 3 meciuri

0%

0V / 3 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.86

Real: 0.8 | Dif: -0.06

0.83

Real: 0.8 | Dif: -0.03

Rating Ajustat
50.1

Atac: 30.9, Apărare: 73.4, Formă: 46.4

26.6

Atac: 25.3, Apărare: 18.9, Formă: 18.9

Analiza Momentului Golurilor

0-15'

1
3

16-30'

2

31-45'

1

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

2
Fiorentina
Mechelen
Fiorentina

Detalii Putere

50.1

Total

Atac 30.9
Apărare 73.4
Formă 46.4
Consistență 56.8
Mechelen

Detalii Putere

26.6

Total

Atac 25.3
Apărare 18.9
Formă 18.9
Consistență 57.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

86.4 vs 59.5

Calitatea Adversarului

66.1 vs 59.6

Contra Echipelor de Top

33% vs 0%
Fiorentina logo Fiorentina
E
Genoa (62%)
Î
Roma (75%)
E
Sassuolo (64%)
E
Lecce (58%)
V
Crystal Palace (63%)
V
Lazio (70%)
Î
Crystal Palace (68%)
V
Verona (55%)
Mechelen logo Mechelen
Î
R. Union SG (69%)
V
Gent (46%)
Î
Sint-Truiden (44%)
Î
Club Brugge (71%)
Î
Anderlecht (35%)
Î
R. Union SG (75%)
E
Gent (63%)
Î
Club Brugge (83%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Genoa A
0 - 0 E
62%
Roma D
0 - 4 Î
75%
Sassuolo A
0 - 0 E
64%
Lecce D
1 - 1 E
58%
Crystal Palace A
2 - 1 V
63%
Lazio A
1 - 0 V
70%
Crystal Palace D
0 - 3 Î
68%
Verona D
1 - 0 V
55%
Inter Milan A
1 - 1 E
78%
Raków D
2 - 1 V
68%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
R. Union SG D
0 - 3 Î
69%
Gent A
1 - 0 V
46%
Sint-Truiden A
1 - 4 Î
44%
Club Brugge D
1 - 6 Î
71%
Anderlecht A
1 - 2 Î
35%
R. Union SG A
0 - 1 Î
75%
Gent D
1 - 1 E
63%
Club Brugge D
1 - 4 Î
83%
Anderlecht A
1 - 0 V
47%
Gent D
1 - 3 Î
63%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Fiorentina a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 65.9) comparativ cu Mechelen (SoS: 44.7). Aceasta înseamnă că statisticile Fiorentina au o greutate mai mare.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Fiorentina la 0.8 și Mechelen la 0.8 goluri pe meci.

Defensiv, Fiorentina este mult superior, primind doar 1.1 goluri pe meci cu 4 meciuri fără gol primit, în timp ce Mechelen primește 2.4 pe meci.

Fiorentina a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 3 meciuri.

Mechelen a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 3 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.5 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Fiorentina apare ca favorit. Cu un rating de putere superior (50.1 vs 26.6), ar trebui să controleze jocul.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Fiorentina

Fiorentina

VS
Mechelen

Mechelen

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe