Sari la conținut
Compară Fortuna vs Kasımpaşa

Fortuna vs Kasımpaşa Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Fortuna vs Kasımpaşa: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Fortuna Fortuna Echipa Gazdă
Kasımpaşa Kasımpaşa Echipa Oaspete
Fortuna
43.6
V Î Î E Î Î V Î V V

Ultimele 10 Meciuri

Kasımpaşa
39.5
Î E Î V E V Î V E Î

Categorii Câștigate

9

Fortuna

2

Egal

4

Kasımpaşa

Radar de Performanță

Fortuna
Kasımpaşa

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 1E, 5Î

30%

3V, 3E, 4Î

Goluri pe Meci
1.5

15 / 10 meciuri

1.2

12 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.9

19 / 10 meciuri

1.7

17 / 10 meciuri

Golaveraj
-4

-4

-5

-5

Poartă Neînvinsă
0%

0 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
80%

8 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Ambele Marchează
90%

9 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
K. Sierhuis (4 goluri)
A. Benedyczak (8 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 7
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 5
Victorii Acasă
33%

2V / 6 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
50%

2V / 4 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
54.1

Dificultatea Ligii: 80.0, Calitatea Adversarului: 63.1

48.9

Dificultatea Ligii: 72.0, Calitatea Adversarului: 57.4

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 3 meciuri

0%

0V / 1 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.77

Real: 1.5 | Dif: -0.27

1.3

Real: 1.2 | Dif: -0.1

Rating Ajustat
43.6

Atac: 52.0, Apărare: 38.2, Formă: 41.6

39.5

Atac: 39.6, Apărare: 42.9, Formă: 29.7

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

4
4

16-30'

1

31-45'

2
6

46-60'

4
2

61-75'

1

76-90+'

1
Fortuna
Kasımpaşa
Fortuna

Detalii Putere

43.6

Total

Atac 52.0
Apărare 38.2
Formă 41.6
Consistență 39.7
Kasımpaşa

Detalii Putere

39.5

Total

Atac 39.6
Apărare 42.9
Formă 29.7
Consistență 53.2

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

80.0 vs 72.0

Calitatea Adversarului

63.1 vs 57.4

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Fortuna logo Fortuna
V
Zwolle (54%)
Î
Feyenoord (67%)
Î
Heerenveen (72%)
E
NAC (49%)
Î
AZ (72%)
Î
Twente (76%)
V
Volendam (54%)
Î
Telstar (64%)
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
Î
Gençlerbirliği (50%)
E
Kocaelispor (46%)
Î
Başakşehir (71%)
V
Alanyaspor (56%)
E
Göztepe (64%)
V
Kayseri (44%)
Î
Beşiktaş (65%)
V
Eyüp (53%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Zwolle A
3 - 2 V
54%
Feyenoord A
1 - 2 Î
67%
Heerenveen D
1 - 2 Î
72%
NAC A
1 - 1 E
49%
AZ D
0 - 2 Î
72%
Twente A
1 - 2 Î
76%
Volendam D
2 - 1 V
54%
Telstar A
1 - 4 Î
64%
NEC D
3 - 2 V
69%
Excelsior A
2 - 1 V
54%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Gençlerbirliği D
2 - 3 Î
50%
Kocaelispor A
1 - 1 E
46%
Başakşehir D
0 - 4 Î
71%
Alanyaspor A
1 - 0 V
56%
Göztepe D
3 - 3 E
64%
Kayseri A
2 - 0 V
44%
Beşiktaş D
1 - 2 Î
65%
Eyüp A
1 - 0 V
53%
Konyaspor D
1 - 1 E
66%
Rize A
0 - 3 Î
59%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 54.1 vs 48.9), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Fortuna are avantajul ofensiv cu 1.5 goluri pe meci față de 1.2 ale Kasımpaşa.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Fortuna primind 1.9 și Kasımpaşa primind 1.7 pe meci.

Fortuna a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 3 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.1 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Fortuna

Fortuna

VS
Kasımpaşa

Kasımpaşa

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe