Sari la conținut
Compară Genk vs Panserraikos

Genk vs Panserraikos Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Genk vs Panserraikos: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Genk Genk Echipa Gazdă
Panserraikos Panserraikos Echipa Oaspete
Genk
50.6
V Î E E V E V E Î V

Ultimele 10 Meciuri

Panserraikos
42.7
Î Î E V Î V E V E E

Categorii Câștigate

10

Genk

2

Egal

3

Panserraikos

Radar de Performanță

Genk
Panserraikos

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 4E, 2Î

30%

3V, 4E, 3Î

Goluri pe Meci
1.6

16 / 10 meciuri

0.8

8 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.6

16 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Golaveraj
0

0

-3

-3

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
60%

6 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Golgeter
A. Bibout (4 goluri)
M. Tsaousis (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 10
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 3
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
56.0

Dificultatea Ligii: 60.6, Calitatea Adversarului: 52.9

53.6

Dificultatea Ligii: 56.0, Calitatea Adversarului: 52.0

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.53

Real: 1.6 | Dif: +0.07

0.81

Real: 0.8 | Dif: -0.01

Rating Ajustat
50.6

Atac: 56.5, Apărare: 49.5, Formă: 42.4

42.7

Atac: 27.6, Apărare: 65.6, Formă: 31.1

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

2
4

46-60'

2
5

61-75'

3

76-90+'

1
Genk
Panserraikos
Genk

Detalii Putere

50.6

Total

Atac 56.5
Apărare 49.5
Formă 42.4
Consistență 56.8
Panserraikos

Detalii Putere

42.7

Total

Atac 27.6
Apărare 65.6
Formă 31.1
Consistență 57.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

60.6 vs 56.0

Calitatea Adversarului

52.9 vs 52.0

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Genk logo Genk
V
Westerlo (45%)
Î
Charleroi (51%)
E
Standard (55%)
E
Charleroi (46%)
V
Westerlo (50%)
E
OHL (47%)
V
Antwerp (57%)
E
La Louvière (54%)
Panserraikos logo Panserraikos
Î
Asteras (61%)
Î
Kifisia (49%)
E
Larissa (41%)
V
Larissa (46%)
Î
Atromitos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
E
Asteras (56%)
V
Kifisia (54%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Westerlo A
3 - 0 V
45%
Charleroi D
0 - 2 Î
51%
Standard A
1 - 1 E
55%
Charleroi A
1 - 1 E
46%
Westerlo D
2 - 1 V
50%
OHL A
0 - 0 E
47%
Antwerp D
2 - 1 V
57%
La Louvière D
5 - 5 E
54%
Freiburg D
1 - 5 Î
69%
Sint-Truiden A
1 - 0 V
55%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Asteras D
0 - 1 Î
61%
Kifisia A
1 - 2 Î
49%
Larissa A
1 - 1 E
41%
Larissa D
1 - 0 V
46%
Atromitos A
0 - 4 Î
54%
Panaitolikos D
3 - 2 V
53%
Asteras A
0 - 0 E
56%
Kifisia D
2 - 1 V
54%
Panaitolikos D
0 - 0 E
53%
Aris A
0 - 0 E
53%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 56.0 vs 53.6), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Genk are avantajul ofensiv cu 1.6 goluri pe meci față de 0.8 ale Panserraikos.

Panserraikos are avantajul defensiv, primind 1.1 pe meci față de 1.6 ale Genk.

Genk nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Panserraikos nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Panserraikos este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.5 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Genk are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 7.9 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Genk

Genk

VS
Panserraikos

Panserraikos

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe