Sari la conținut
Compară Getafe vs ZW

Getafe vs ZW Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Getafe vs ZW: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Getafe Getafe Echipa Gazdă
ZW ZW Echipa Oaspete
Getafe
55.3
E Î Î V Î V V Î V V

Ultimele 10 Meciuri

ZW
60.1
V V V V V E V Î Î Î

Categorii Câștigate

4

Getafe

1

Egal

10

ZW

Radar de Performanță

Getafe
ZW

Comparație Statistică

Procent Victorii
50%

5V, 1E, 4Î

60%

6V, 1E, 3Î

Goluri pe Meci
0.8

8 / 10 meciuri

1.7

17 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.7

7 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Golaveraj
+1

+1

+6

+6

Poartă Neînvinsă
50%

5 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
10%

1 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
10%

1 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
M. Satriano (3 goluri)
J. Opoku (5 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 1
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 11
Victorii Acasă
50%

2V / 4 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
50%

3V / 6 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
67.3

Dificultatea Ligii: 93.0, Calitatea Adversarului: 68.2

55.4

Dificultatea Ligii: 62.4, Calitatea Adversarului: 50.7

Contra Echipelor de Top
25%

1V / 4 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.92

Real: 0.8 | Dif: -0.12

1.84

Real: 1.7 | Dif: -0.14

Rating Ajustat
55.3

Atac: 31.3, Apărare: 89.9, Formă: 58.7

60.1

Atac: 59.7, Apărare: 66.8, Formă: 63.2

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

1
2

16-30'

2
1

31-45'

2
3

46-60'

4

61-75'

5
1

76-90+'

3
Getafe
ZW
Getafe

Detalii Putere

55.3

Total

Atac 31.3
Apărare 89.9
Formă 58.7
Consistență 38.8
ZW

Detalii Putere

60.1

Total

Atac 59.7
Apărare 66.8
Formă 63.2
Consistență 43.3

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

93.0 vs 62.4

Calitatea Adversarului

68.2 vs 50.7

Contra Echipelor de Top

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
E
Oviedo (66%)
Î
Rayo (74%)
Î
Barcelona (86%)
V
Real Sociedad (66%)
Î
Levante (76%)
V
Athletic (55%)
V
Espanyol (55%)
Î
Atlético (66%)
ZW logo ZW
V
Dender (35%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
La Louvière (38%)
V
La Louvière (42%)
V
Dender (51%)
E
Cercle Brugge (58%)
V
Charleroi (57%)
Î
Gent (63%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Oviedo D
0 - 0 E
66%
Rayo A
0 - 2 Î
74%
Barcelona A
0 - 2 Î
86%
Real Sociedad D
1 - 0 V
66%
Levante D
0 - 1 Î
76%
Athletic A
2 - 0 V
55%
Espanyol D
2 - 1 V
55%
Atlético D
0 - 1 Î
66%
Betis A
2 - 0 V
68%
Real Madrid D
1 - 0 V
70%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Dender A
2 - 1 V
35%
Cercle Brugge D
3 - 2 V
51%
La Louvière A
4 - 0 V
38%
La Louvière D
2 - 0 V
42%
Dender D
2 - 1 V
51%
Cercle Brugge A
2 - 2 E
58%
Charleroi A
1 - 0 V
57%
Gent D
0 - 2 Î
63%
Standard A
0 - 1 Î
67%
Mechelen D
1 - 2 Î
45%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Getafe a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 67.3) comparativ cu ZW (SoS: 55.4). Aceasta înseamnă că statisticile Getafe au o greutate mai mare.

ZW are avantajul ofensiv cu 1.7 goluri pe meci față de 0.8 ale Getafe.

Getafe are avantajul defensiv, primind 0.7 pe meci față de 1.1 ale ZW.

Getafe a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 4 meciuri.

ZW nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

ZW este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.2 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — improbabil.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Getafe

Getafe

VS
ZW

ZW

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe