Sari la conținut
Compară Hajduk vs Veres Rivne

Hajduk vs Veres Rivne Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Hajduk vs Veres Rivne: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Hajduk Hajduk Echipa Gazdă
Veres Rivne Veres Rivne Echipa Oaspete
Hajduk
48.5
Î V E Î E V V V V Î

Ultimele 10 Meciuri

Veres Rivne
42.7
Î E E Î V Î V E Î E

Categorii Câștigate

11

Hajduk

2

Egal

2

Veres Rivne

Radar de Performanță

Hajduk
Veres Rivne

Comparație Statistică

Procent Victorii
50%

5V, 2E, 3Î

20%

2V, 4E, 4Î

Goluri pe Meci
1.8

18 / 10 meciuri

1.0

10 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.1

11 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Golaveraj
+7

+7

-4

-4

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Golgeter
M. Livaja (5 goluri)
I. Kharatin (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 10 / Repriza 2: 8
Repriza 1: 3 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
60%

3V / 5 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

17%

1V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
35.3

Dificultatea Ligii: 45.0, Calitatea Adversarului: 49.4

63.0

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 68.0

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 2 meciuri

0%

0V / 6 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.55

Real: 1.8 | Dif: +0.25

1.36

Real: 1.0 | Dif: -0.36

Rating Ajustat
48.5

Atac: 51.2, Apărare: 54.0, Formă: 42.6

42.7

Atac: 37.7, Apărare: 60.3, Formă: 22.6

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

1
4

16-30'

3

31-45'

2
4

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

3
Hajduk
Veres Rivne
Hajduk

Detalii Putere

48.5

Total

Atac 51.2
Apărare 54.0
Formă 42.6
Consistență 45.7
Veres Rivne

Detalii Putere

42.7

Total

Atac 37.7
Apărare 60.3
Formă 22.6
Consistență 64.0

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

45.0 vs 98.0

Calitatea Adversarului

49.4 vs 68.0

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Hajduk logo Hajduk
Î
Dinamo Zagreb (76%)
V
Varaždin (48%)
E
Rijeka (48%)
Î
Osijek (40%)
E
Slaven (40%)
V
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
V
Vukovar (37%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
Î
Kryvbas KR (71%)
E
Rukh Vynnyky (49%)
E
Epitsentr (74%)
Î
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
Î
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
E
Polissya (82%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Dinamo Zagreb D
0 - 2 Î
76%
Varaždin A
3 - 1 V
48%
Rijeka D
0 - 0 E
48%
Osijek A
0 - 1 Î
40%
Slaven D
2 - 2 E
40%
Gorica A
1 - 0 V
44%
Istra D
3 - 1 V
46%
Vukovar D
6 - 0 V
37%
Lokomotiva A
2 - 1 V
44%
Dinamo Zagreb A
1 - 3 Î
71%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Kryvbas KR A
1 - 3 Î
71%
Rukh Vynnyky D
0 - 0 E
49%
Epitsentr A
3 - 3 E
74%
Zorya D
0 - 2 Î
80%
Oleksandria D
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 D
0 - 4 Î
79%
Obolon A
2 - 0 V
58%
Polissya D
1 - 1 E
82%
Kolos A
0 - 1 Î
78%
Kudrivka D
0 - 0 E
60%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Veres Rivne a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 63.0) comparativ cu Hajduk (SoS: 35.3). Aceasta înseamnă că statisticile Veres Rivne au o greutate mai mare.

Hajduk are avantajul ofensiv cu 1.8 goluri pe meci față de 1.0 ale Veres Rivne.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Hajduk primind 1.1 și Veres Rivne primind 1.4 pe meci.

Veres Rivne a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 6 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.7 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Hajduk are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 5.8 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Hajduk

Hajduk

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe