Sari la conținut
Compară Hartberg vs Dinamo Zagreb

Hartberg vs Dinamo Zagreb Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Hartberg vs Dinamo Zagreb: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Hartberg Hartberg Echipa Gazdă
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Echipa Oaspete
Hartberg
36.4
Î Î Î V E E Î Î E E

Ultimele 10 Meciuri

Dinamo Zagreb
85.4
V V V V E V V V V V

Categorii Câștigate

1

Hartberg

2

Egal

12

Dinamo Zagreb

Radar de Performanță

Hartberg
Dinamo Zagreb

Comparație Statistică

Procent Victorii
10%

1V, 4E, 5Î

90%

9V, 1E, 0Î

Goluri pe Meci
0.9

9 / 10 meciuri

3.3

33 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.6

16 / 10 meciuri

0.8

8 / 10 meciuri

Golaveraj
-7

-7

+25

+25

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

80%

8 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
E. Havel (3 goluri)
D. Beljo (16 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 4
Repriza 1: 15 / Repriza 2: 18
Victorii Acasă
0%

0V / 6 meciuri

80%

4V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
25%

1V / 4 meciuri

100%

5V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
55.8

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 56.4

45.6

Dificultatea Ligii: 45.0, Calitatea Adversarului: 46.0

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.84

Real: 0.9 | Dif: +0.06

2.86

Real: 3.3 | Dif: +0.44

Rating Ajustat
36.4

Atac: 31.7, Apărare: 49.4, Formă: 10.6

85.4

Atac: 95.6, Apărare: 70.1, Formă: 86.0

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

5
1

16-30'

4
2

31-45'

6
3

46-60'

3

61-75'

9
1

76-90+'

6
Hartberg
Dinamo Zagreb
Hartberg

Detalii Putere

36.4

Total

Atac 31.7
Apărare 49.4
Formă 10.6
Consistență 75.7
Dinamo Zagreb

Detalii Putere

85.4

Total

Atac 95.6
Apărare 70.1
Formă 86.0
Consistență 89.2

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

55.0 vs 45.0

Calitatea Adversarului

56.4 vs 46.0

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Hartberg logo Hartberg
Î
Sturm (62%)
Î
Austria (53%)
Î
LASK (64%)
V
Rapid Vienna (53%)
E
Rapid Vienna (48%)
E
Sturm (66%)
Î
RB Salzburg (46%)
Î
Austria (48%)
Dinamo Zagreb logo Dinamo Zagreb
V
Hajduk (53%)
V
Gorica (50%)
V
Varaždin (48%)
V
Istra (46%)
E
Rijeka (44%)
V
Vukovar (37%)
V
Osijek (40%)
V
Lokomotiva (49%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Sturm A
2 - 4 Î
62%
Austria D
0 - 1 Î
53%
LASK A
1 - 5 Î
64%
Rapid Vienna D
2 - 0 V
53%
Rapid Vienna A
2 - 2 E
48%
Sturm D
0 - 0 E
66%
RB Salzburg A
1 - 2 Î
46%
Austria A
0 - 1 Î
48%
LASK D
0 - 0 E
69%
BW Linz A
1 - 1 E
55%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Hajduk A
2 - 0 V
53%
Gorica D
2 - 1 V
50%
Varaždin A
2 - 1 V
48%
Istra D
2 - 0 V
46%
Rijeka A
2 - 2 E
44%
Vukovar D
4 - 1 V
37%
Osijek A
7 - 0 V
40%
Lokomotiva D
5 - 0 V
49%
Slaven A
4 - 2 V
35%
Hajduk D
3 - 1 V
58%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Hartberg a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 55.8) comparativ cu Dinamo Zagreb (SoS: 45.6). Aceasta înseamnă că statisticile Hartberg au o greutate mai mare.

Atacul Dinamo Zagreb este la alt nivel, cu o medie de 3.3 goluri pe meci și D. Beljo în frunte cu 16 goluri. Hartberg marchează doar 0.9 pe meci.

Defensiv, Dinamo Zagreb este mult superior, primind doar 0.8 goluri pe meci cu 4 meciuri fără gol primit, în timp ce Hartberg primește 1.6 pe meci.

Hartberg nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Dinamo Zagreb nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Factorul avantajului de teren favorizează Dinamo Zagreb, cu o rată de victorie acasă de 80%.

Dinamo Zagreb este o echipă puternică în deplasare cu 100% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.3 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Pe baza analizei noastre complete, Dinamo Zagreb este favoritul clar. Superioritatea în atac (95.6), apărare (70.1) și formă (86.0) nu lasă loc de îndoială. Hartberg are nevoie de o prestație excepțională.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Hartberg

Hartberg

VS
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe