Sari la conținut
Compară Hartberg vs Levante

Hartberg vs Levante Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Hartberg vs Levante: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Hartberg Hartberg Echipa Gazdă
Levante Levante Echipa Oaspete
Hartberg
36.4
Î Î Î V E E Î Î E E

Ultimele 10 Meciuri

Levante
55.7
V V Î E V V Î V E E

Categorii Câștigate

1

Hartberg

4

Egal

10

Levante

Radar de Performanță

Hartberg
Levante

Comparație Statistică

Procent Victorii
10%

1V, 4E, 5Î

50%

5V, 3E, 2Î

Goluri pe Meci
0.9

9 / 10 meciuri

1.6

16 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.6

16 / 10 meciuri

1.5

15 / 10 meciuri

Golaveraj
-7

-7

+1

+1

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
E. Havel (3 goluri)
Carlos Espí (6 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 4
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 9
Victorii Acasă
0%

0V / 6 meciuri

80%

4V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
25%

1V / 4 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
55.8

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 56.4

59.6

Dificultatea Ligii: 93.0, Calitatea Adversarului: 64.0

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 2 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.84

Real: 0.9 | Dif: +0.06

2.0

Real: 1.6 | Dif: -0.4

Rating Ajustat
36.4

Atac: 31.7, Apărare: 49.4, Formă: 10.6

55.7

Atac: 58.5, Apărare: 54.8, Formă: 54.8

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

5
3

46-60'

4

61-75'

1
1

76-90+'

4
Hartberg
Levante
Hartberg

Detalii Putere

36.4

Total

Atac 31.7
Apărare 49.4
Formă 10.6
Consistență 75.7
Levante

Detalii Putere

55.7

Total

Atac 58.5
Apărare 54.8
Formă 54.8
Consistență 53.2

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

55.0 vs 93.0

Calitatea Adversarului

56.4 vs 64.0

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Hartberg logo Hartberg
Î
Sturm (62%)
Î
Austria (53%)
Î
LASK (64%)
V
Rapid Vienna (53%)
E
Rapid Vienna (48%)
E
Sturm (66%)
Î
RB Salzburg (46%)
Î
Austria (48%)
Levante logo Levante
V
Celta Vigo (59%)
V
Osasuna (58%)
Î
Villarreal (78%)
E
Espanyol (55%)
V
Sevilla (58%)
V
Getafe (67%)
Î
Real Sociedad (66%)
V
Oviedo (61%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Sturm A
2 - 4 Î
62%
Austria D
0 - 1 Î
53%
LASK A
1 - 5 Î
64%
Rapid Vienna D
2 - 0 V
53%
Rapid Vienna A
2 - 2 E
48%
Sturm D
0 - 0 E
66%
RB Salzburg A
1 - 2 Î
46%
Austria A
0 - 1 Î
48%
LASK D
0 - 0 E
69%
BW Linz A
1 - 1 E
55%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Celta Vigo D
3 - 2 V
59%
Osasuna A
3 - 2 V
58%
Villarreal D
1 - 5 Î
78%
Espanyol D
0 - 0 E
55%
Sevilla A
2 - 0 V
58%
Getafe A
1 - 0 V
67%
Real Sociedad D
0 - 2 Î
66%
Oviedo A
4 - 2 V
61%
Rayo D
1 - 1 E
79%
Girona A
1 - 1 E
59%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 55.8 vs 59.6), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Levante are avantajul ofensiv cu 1.6 goluri pe meci față de 0.9 ale Hartberg.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Hartberg primind 1.6 și Levante primind 1.5 pe meci.

Hartberg nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Factorul avantajului de teren favorizează Levante, cu o rată de victorie acasă de 80%.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.8 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Levante apare ca favorit. Cu un rating de putere superior (55.7 vs 36.4), ar trebui să controleze jocul.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Hartberg

Hartberg

VS
Levante

Levante

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe