Sari la conținut
Compară Hartberg vs Zlín

Hartberg vs Zlín Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Hartberg vs Zlín: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Hartberg Hartberg Echipa Gazdă
Zlín Zlín Echipa Oaspete
Hartberg
36.4
Î Î Î V E E Î Î E E

Ultimele 10 Meciuri

Zlín
37.7
Î E V Î V Î Î Î Î V

Categorii Câștigate

5

Hartberg

2

Egal

8

Zlín

Radar de Performanță

Hartberg
Zlín

Comparație Statistică

Procent Victorii
10%

1V, 4E, 5Î

30%

3V, 1E, 6Î

Goluri pe Meci
0.9

9 / 10 meciuri

1.6

16 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.6

16 / 10 meciuri

2.5

25 / 10 meciuri

Golaveraj
-7

-7

-9

-9

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

10%

1 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

90%

9 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

80%

8 / 10 meciuri

Golgeter
E. Havel (3 goluri)
T. Poznar (6 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 4
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 8
Victorii Acasă
0%

0V / 6 meciuri

50%

3V / 6 meciuri

Victorii în Deplasare
25%

1V / 4 meciuri

0%

0V / 4 meciuri

Dificultatea Calendarului
55.8

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 56.4

55.7

Dificultatea Ligii: 58.0, Calitatea Adversarului: 54.1

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.84

Real: 0.9 | Dif: +0.06

1.65

Real: 1.6 | Dif: -0.05

Rating Ajustat
36.4

Atac: 31.7, Apărare: 49.4, Formă: 10.6

37.7

Atac: 56.4, Apărare: 17.6, Formă: 31.7

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

3
1

16-30'

1
2

31-45'

4
3

46-60'

1

61-75'

3
1

76-90+'

4
Hartberg
Zlín
Hartberg

Detalii Putere

36.4

Total

Atac 31.7
Apărare 49.4
Formă 10.6
Consistență 75.7
Zlín

Detalii Putere

37.7

Total

Atac 56.4
Apărare 17.6
Formă 31.7
Consistență 46.0

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

55.0 vs 58.0

Calitatea Adversarului

56.4 vs 54.1

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Hartberg logo Hartberg
Î
Sturm (62%)
Î
Austria (53%)
Î
LASK (64%)
V
Rapid Vienna (53%)
E
Rapid Vienna (48%)
E
Sturm (66%)
Î
RB Salzburg (46%)
Î
Austria (48%)
Zlín logo Zlín
Î
Teplice (49%)
E
Ml. Boleslav (66%)
V
Dukla (46%)
Î
Pardubice (62%)
V
Teplice (49%)
Î
Bohemians (58%)
Î
Jablonec (44%)
Î
Slavia Prague (69%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Sturm A
2 - 4 Î
62%
Austria D
0 - 1 Î
53%
LASK A
1 - 5 Î
64%
Rapid Vienna D
2 - 0 V
53%
Rapid Vienna A
2 - 2 E
48%
Sturm D
0 - 0 E
66%
RB Salzburg A
1 - 2 Î
46%
Austria A
0 - 1 Î
48%
LASK D
0 - 0 E
69%
BW Linz A
1 - 1 E
55%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Teplice A
2 - 4 Î
49%
Ml. Boleslav D
1 - 1 E
66%
Dukla A
2 - 1 V
46%
Pardubice D
1 - 3 Î
62%
Teplice A
3 - 2 V
49%
Bohemians D
1 - 2 Î
58%
Jablonec A
0 - 3 Î
44%
Slavia Prague A
1 - 3 Î
69%
Ostrava D
2 - 6 Î
39%
Plzeň A
3 - 0 V
59%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 55.8 vs 55.7), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Zlín are avantajul ofensiv cu 1.6 goluri pe meci față de 0.9 ale Hartberg.

Defensiv, Hartberg este mult superior, primind doar 1.6 goluri pe meci cu 3 meciuri fără gol primit, în timp ce Zlín primește 2.5 pe meci.

Hartberg nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Zlín nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.3 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Acesta este un adevărat ban cu cap sau pajură. Ambele echipe sunt remarcabil de echilibrate în toate metricile.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Hartberg

Hartberg

VS
Zlín

Zlín

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe