Sari la conținut
Compară Hradec Kr. vs Motor

Hradec Kr. vs Motor Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Hradec Kr. vs Motor: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Hradec Kr. Hradec Kr. Echipa Gazdă
Motor Motor Echipa Oaspete
Hradec Kr.
57.4
E Î V V V V V Î V E

Ultimele 10 Meciuri

Motor
52.1
V Î Î Î E E V V E V

Categorii Câștigate

7

Hradec Kr.

4

Egal

4

Motor

Radar de Performanță

Hradec Kr.
Motor

Comparație Statistică

Procent Victorii
60%

6V, 2E, 2Î

40%

4V, 3E, 3Î

Goluri pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.9

9 / 10 meciuri

0.9

9 / 10 meciuri

Golaveraj
+3

+3

+4

+4

Poartă Neînvinsă
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Ambele Marchează
40%

4 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Golgeter
O. Mihálik (7 goluri)
K. Czubak (5 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 6
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 5
Victorii Acasă
60%

3V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
60%

3V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
54.5

Dificultatea Ligii: 58.0, Calitatea Adversarului: 52.1

54.7

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 53.2

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.26

Real: 1.2 | Dif: -0.06

1.37

Real: 1.3 | Dif: -0.07

Rating Ajustat
57.4

Atac: 41.8, Apărare: 73.1, Formă: 62.7

52.1

Atac: 45.4, Apărare: 73.3, Formă: 41.9

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

1
2

16-30'

4
2

31-45'

3
2

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

2
Hradec Kr.
Motor
Hradec Kr.

Detalii Putere

57.4

Total

Atac 41.8
Apărare 73.1
Formă 62.7
Consistență 52.0
Motor

Detalii Putere

52.1

Total

Atac 45.4
Apărare 73.3
Formă 41.9
Consistență 50.5

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

58.0 vs 57.0

Calitatea Adversarului

52.1 vs 53.2

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
E
Jablonec (49%)
Î
Plzeň (64%)
V
Teplice (54%)
V
Slavia Prague (69%)
V
Slovácko (50%)
V
Bohemians (53%)
V
Ostrava (34%)
Î
Plzeň (59%)
Motor logo Motor
V
Wisła Płock (47%)
Î
Lech (64%)
Î
Widzew (59%)
Î
GKS Katowice (64%)
E
Raków (54%)
E
Radomiak (58%)
V
Zagłębie (49%)
V
Nieciecza (41%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Jablonec D
1 - 1 E
49%
Plzeň D
1 - 3 Î
64%
Teplice D
1 - 0 V
54%
Slavia Prague A
2 - 1 V
69%
Slovácko D
3 - 1 V
50%
Bohemians A
2 - 0 V
53%
Ostrava A
1 - 0 V
34%
Plzeň A
0 - 3 Î
59%
Liberec D
1 - 0 V
48%
Zlín A
0 - 0 E
41%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Wisła Płock D
4 - 0 V
47%
Lech A
0 - 1 Î
64%
Widzew D
0 - 2 Î
59%
GKS Katowice D
2 - 3 Î
64%
Raków A
1 - 1 E
54%
Radomiak D
1 - 1 E
58%
Zagłębie A
1 - 0 V
49%
Nieciecza D
2 - 1 V
41%
Górnik A
0 - 0 E
53%
Kielce A
2 - 0 V
43%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 54.5 vs 54.7), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Hradec Kr. la 1.2 și Motor la 1.3 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Hradec Kr. primind 0.9 și Motor primind 0.9 pe meci.

Hradec Kr. nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Motor nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Hradec Kr. este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.2 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Hradec Kr. are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 5.3 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Motor

Motor

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe