Sari la conținut
Compară Istra vs Pogoń

Istra vs Pogoń Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Istra vs Pogoń: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Istra Istra Echipa Gazdă
Pogoń Pogoń Echipa Oaspete
Istra
35.8
V V Î Î Î Î Î V V Î

Ultimele 10 Meciuri

Pogoń
46.9
Î V E Î V Î Î V Î V

Categorii Câștigate

2

Istra

4

Egal

9

Pogoń

Radar de Performanță

Istra
Pogoń

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 0E, 6Î

40%

4V, 1E, 5Î

Goluri pe Meci
1.0

10 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.3

13 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Golaveraj
-3

-3

0

0

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Ambele Marchează
40%

4 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
S. Prevljak (4 goluri)
P. Mukairu (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 4
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
33%

2V / 6 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
50%

2V / 4 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
34.5

Dificultatea Ligii: 45.0, Calitatea Adversarului: 47.2

54.5

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 52.8

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 1 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.93

Real: 1.0 | Dif: +0.07

1.32

Real: 1.3 | Dif: -0.02

Rating Ajustat
35.8

Atac: 28.2, Apărare: 47.9, Formă: 33.8

46.9

Atac: 45.3, Apărare: 59.2, Formă: 41.8

Analiza Momentului Golurilor

3

0-15'

2

16-30'

2
1

31-45'

2

46-60'

3
1

61-75'

2
3

76-90+'

4
Istra
Pogoń
Istra

Detalii Putere

35.8

Total

Atac 28.2
Apărare 47.9
Formă 33.8
Consistență 35.2
Pogoń

Detalii Putere

46.9

Total

Atac 45.3
Apărare 59.2
Formă 41.8
Consistență 39.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

45.0 vs 57.0

Calitatea Adversarului

47.2 vs 52.8

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Istra logo Istra
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
Î
Gorica (50%)
Î
Dinamo Zagreb (71%)
Î
Vukovar (32%)
Î
Lokomotiva (49%)
Î
Hajduk (53%)
V
Varaždin (48%)
Pogoń logo Pogoń
Î
Jagiellonia (53%)
V
Wisła Płock (42%)
E
Cracovia (45%)
Î
Lech (64%)
V
Piast (58%)
Î
Legia (59%)
Î
Lechia (51%)
V
Kielce (43%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Osijek D
1 - 0 V
46%
Slaven A
3 - 1 V
35%
Gorica D
0 - 1 Î
50%
Dinamo Zagreb A
0 - 2 Î
71%
Vukovar A
1 - 2 Î
32%
Lokomotiva D
0 - 2 Î
49%
Hajduk A
1 - 3 Î
53%
Varaždin A
2 - 1 V
48%
Rijeka D
2 - 0 V
48%
Osijek A
0 - 1 Î
40%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Jagiellonia D
2 - 3 Î
53%
Wisła Płock A
3 - 0 V
42%
Cracovia D
1 - 1 E
45%
Lech A
1 - 2 Î
64%
Piast D
2 - 0 V
58%
Legia A
0 - 2 Î
59%
Lechia D
1 - 2 Î
51%
Kielce A
2 - 1 V
43%
Raków D
0 - 2 Î
59%
Widzew A
1 - 0 V
54%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Pogoń a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 54.5) comparativ cu Istra (SoS: 34.5). Aceasta înseamnă că statisticile Pogoń au o greutate mai mare.

Pogoń are avantajul ofensiv cu 1.3 goluri pe meci față de 1.0 ale Istra.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Istra primind 1.3 și Pogoń primind 1.3 pe meci.

Pogoń nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.4 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Pogoń are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 11.1 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Istra

Istra

VS
Pogoń

Pogoń

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe