Sari la conținut
Compară Karviná vs Austria

Karviná vs Austria Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Karviná vs Austria: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Karviná Karviná Echipa Gazdă
Austria Austria Echipa Oaspete
Karviná
40.4
V Î Î V V Î E Î Î Î

Ultimele 10 Meciuri

Austria
44.0
V V E Î Î E Î V Î V

Categorii Câștigate

3

Karviná

4

Egal

8

Austria

Radar de Performanță

Karviná
Austria

Comparație Statistică

Procent Victorii
30%

3V, 1E, 6Î

40%

4V, 2E, 4Î

Goluri pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.7

17 / 10 meciuri

1.7

17 / 10 meciuri

Golaveraj
-5

-5

-4

-4

Poartă Neînvinsă
0%

0 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
70%

7 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
60%

6 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
Kahuan Vinícius (2 goluri)
K. Boateng (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 5
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
20%

1V / 5 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

50%

3V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
55.3

Dificultatea Ligii: 58.0, Calitatea Adversarului: 53.5

54.0

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 53.3

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.36

Real: 1.2 | Dif: -0.16

1.15

Real: 1.3 | Dif: +0.15

Rating Ajustat
40.4

Atac: 42.1, Apărare: 45.6, Formă: 31.6

44.0

Atac: 45.1, Apărare: 45.1, Formă: 41.6

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

2
1

16-30'

1
3

31-45'

2
1

46-60'

4
2

61-75'

3
3

76-90+'

1
Karviná
Austria
Karviná

Detalii Putere

40.4

Total

Atac 42.1
Apărare 45.6
Formă 31.6
Consistență 46.0
Austria

Detalii Putere

44.0

Total

Atac 45.1
Apărare 45.1
Formă 41.6
Consistență 44.8

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

58.0 vs 55.0

Calitatea Adversarului

53.5 vs 53.3

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Karviná logo Karviná
V
Pardubice (62%)
Î
Pardubice (57%)
Î
Ml. Boleslav (61%)
V
Dukla (51%)
V
Liberec (43%)
Î
Sparta Prague (59%)
E
Olomouc (51%)
Î
Pardubice (57%)
Austria logo Austria
V
Rapid Vienna (53%)
V
Hartberg (39%)
E
Sturm (66%)
Î
RB Salzburg (51%)
Î
RB Salzburg (46%)
E
Rapid Vienna (48%)
Î
LASK (69%)
V
Hartberg (44%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Pardubice D
3 - 1 V
62%
Pardubice A
1 - 2 Î
57%
Ml. Boleslav A
0 - 3 Î
61%
Dukla D
2 - 1 V
51%
Liberec A
3 - 1 V
43%
Sparta Prague D
0 - 2 Î
59%
Olomouc D
2 - 2 E
51%
Pardubice A
1 - 2 Î
57%
Slovácko A
0 - 2 Î
45%
Jablonec D
0 - 1 Î
49%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Rapid Vienna D
2 - 0 V
53%
Hartberg A
1 - 0 V
39%
Sturm D
1 - 1 E
66%
RB Salzburg D
1 - 3 Î
51%
RB Salzburg A
1 - 3 Î
46%
Rapid Vienna A
1 - 1 E
48%
LASK D
1 - 4 Î
69%
Hartberg D
1 - 0 V
44%
Sturm A
2 - 5 Î
62%
Ried D
2 - 0 V
55%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 55.3 vs 54.0), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Karviná la 1.2 și Austria la 1.3 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Karviná primind 1.7 și Austria primind 1.7 pe meci.

Karviná nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Austria nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.0 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Karviná

Karviná

VS
Austria

Austria

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe