Sari la conținut
Compară Kasımpaşa vs OFK

Kasımpaşa vs OFK Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Kasımpaşa vs OFK: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Kasımpaşa Kasımpaşa Echipa Gazdă
OFK OFK Echipa Oaspete
Kasımpaşa
39.5
Î E Î V E V Î V E Î

Ultimele 10 Meciuri

OFK
48.0
E Î E E V E V E E E

Categorii Câștigate

4

Kasımpaşa

3

Egal

8

OFK

Radar de Performanță

Kasımpaşa
OFK

Comparație Statistică

Procent Victorii
30%

3V, 3E, 4Î

20%

2V, 7E, 1Î

Goluri pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.7

17 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Golaveraj
-5

-5

+3

+3

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
A. Benedyczak (8 goluri)
Y. Silué (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 5
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
60%

3V / 5 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
0%

0V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
48.9

Dificultatea Ligii: 72.0, Calitatea Adversarului: 57.4

52.2

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 50.4

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 1 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.3

Real: 1.2 | Dif: -0.1

1.33

Real: 1.4 | Dif: +0.07

Rating Ajustat
39.5

Atac: 39.6, Apărare: 42.9, Formă: 29.7

48.0

Atac: 47.7, Apărare: 64.7, Formă: 20.4

Analiza Momentului Golurilor

4

0-15'

1

16-30'

6
2

31-45'

4

46-60'

1
1

61-75'

2
1

76-90+'

4
Kasımpaşa
OFK
Kasımpaşa

Detalii Putere

39.5

Total

Atac 39.6
Apărare 42.9
Formă 29.7
Consistență 53.2
OFK

Detalii Putere

48.0

Total

Atac 47.7
Apărare 64.7
Formă 20.4
Consistență 75.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

72.0 vs 55.0

Calitatea Adversarului

57.4 vs 50.4

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
Î
Gençlerbirliği (50%)
E
Kocaelispor (46%)
Î
Başakşehir (71%)
V
Alanyaspor (56%)
E
Göztepe (64%)
V
Kayseri (44%)
Î
Beşiktaş (65%)
V
Eyüp (53%)
OFK logo OFK
E
Partizan (57%)
Î
Železničar P (62%)
E
Radnik (50%)
E
Čukarički (46%)
V
Novi Pazar (46%)
E
Radnik (50%)
V
Radnički Niš (49%)
E
FK IMT (58%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Gençlerbirliği D
2 - 3 Î
50%
Kocaelispor A
1 - 1 E
46%
Başakşehir D
0 - 4 Î
71%
Alanyaspor A
1 - 0 V
56%
Göztepe D
3 - 3 E
64%
Kayseri A
2 - 0 V
44%
Beşiktaş D
1 - 2 Î
65%
Eyüp A
1 - 0 V
53%
Konyaspor D
1 - 1 E
66%
Rize A
0 - 3 Î
59%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Partizan D
1 - 1 E
57%
Železničar P D
0 - 2 Î
62%
Radnik A
1 - 1 E
50%
Čukarički A
0 - 0 E
46%
Novi Pazar D
5 - 1 V
46%
Radnik A
0 - 0 E
50%
Radnički Niš D
2 - 1 V
49%
FK IMT A
3 - 3 E
58%
Napredak D
2 - 2 E
34%
Radnički Krag A
0 - 0 E
52%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 48.9 vs 52.2), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Kasımpaşa la 1.2 și OFK la 1.4 goluri pe meci.

OFK are avantajul defensiv, primind 1.1 pe meci față de 1.7 ale Kasımpaşa.

OFK nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.7 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

OFK are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 8.5 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Kasımpaşa

Kasımpaşa

VS
OFK

OFK

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe