Sari la conținut
Compară Kolos vs Mechelen

Kolos vs Mechelen Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Kolos vs Mechelen: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Kolos Kolos Echipa Gazdă
Mechelen Mechelen Echipa Oaspete
Kolos
69.0
V V V V E E V E Î V

Ultimele 10 Meciuri

Mechelen
26.6
Î V Î Î Î Î E Î V Î

Categorii Câștigate

11

Kolos

2

Egal

2

Mechelen

Radar de Performanță

Kolos
Mechelen

Comparație Statistică

Procent Victorii
60%

6V, 3E, 1Î

20%

2V, 1E, 7Î

Goluri pe Meci
1.1

11 / 10 meciuri

0.8

8 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.6

6 / 10 meciuri

2.4

24 / 10 meciuri

Golaveraj
+5

+5

-16

-16

Poartă Neînvinsă
70%

7 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
20%

2 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
20%

2 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
A. Salabai (3 goluri)
B. Boersma (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 7
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 4
Victorii Acasă
60%

3V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
60%

3V / 5 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
72.1

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 65.3

44.7

Dificultatea Ligii: 59.5, Calitatea Adversarului: 59.6

Contra Echipelor de Top
40%

2V / 5 meciuri

0%

0V / 3 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.53

Real: 1.1 | Dif: -0.43

0.83

Real: 0.8 | Dif: -0.03

Rating Ajustat
69.0

Atac: 44.8, Apărare: 97.7, Formă: 73.3

26.6

Atac: 25.3, Apărare: 18.9, Formă: 18.9

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

1
2

16-30'

2
1

31-45'

1

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

2
Kolos
Mechelen
Kolos

Detalii Putere

69.0

Total

Atac 44.8
Apărare 97.7
Formă 73.3
Consistență 61.3
Mechelen

Detalii Putere

26.6

Total

Atac 25.3
Apărare 18.9
Formă 18.9
Consistență 57.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

98.0 vs 59.5

Calitatea Adversarului

65.3 vs 59.6

Contra Echipelor de Top

40% vs 0%
Kolos logo Kolos
V
Kudrivka (55%)
V
Oleksandria (49%)
V
SK Poltava (45%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
E
Rukh Vynnyky (49%)
E
Metalist 1925 (74%)
V
Veres Rivne (67%)
E
Zorya (75%)
Mechelen logo Mechelen
Î
R. Union SG (69%)
V
Gent (46%)
Î
Sint-Truiden (44%)
Î
Club Brugge (71%)
Î
Anderlecht (35%)
Î
R. Union SG (75%)
E
Gent (63%)
Î
Club Brugge (83%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Kudrivka A
1 - 0 V
55%
Oleksandria D
3 - 0 V
49%
SK Poltava A
2 - 0 V
45%
LNZ Cherkasy A
1 - 0 V
74%
Rukh Vynnyky D
1 - 1 E
49%
Metalist 1925 A
0 - 0 E
74%
Veres Rivne D
1 - 0 V
67%
Zorya A
1 - 1 E
75%
Epitsentr D
0 - 4 Î
79%
Karpaty Lviv D
1 - 0 V
86%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
R. Union SG D
0 - 3 Î
69%
Gent A
1 - 0 V
46%
Sint-Truiden A
1 - 4 Î
44%
Club Brugge D
1 - 6 Î
71%
Anderlecht A
1 - 2 Î
35%
R. Union SG A
0 - 1 Î
75%
Gent D
1 - 1 E
63%
Club Brugge D
1 - 4 Î
83%
Anderlecht A
1 - 0 V
47%
Gent D
1 - 3 Î
63%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Kolos a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 72.1) comparativ cu Mechelen (SoS: 44.7). Aceasta înseamnă că statisticile Kolos au o greutate mai mare.

Kolos are avantajul ofensiv cu 1.1 goluri pe meci față de 0.8 ale Mechelen.

Defensiv, Kolos este mult superior, primind doar 0.6 goluri pe meci cu 7 meciuri fără gol primit, în timp ce Mechelen primește 2.4 pe meci.

Kolos a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 2 din 5 meciuri.

Mechelen a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 3 meciuri.

Kolos este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.5 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Pe baza analizei noastre complete, Kolos este favoritul clar. Superioritatea în atac (44.8), apărare (97.7) și formă (73.3) nu lasă loc de îndoială. Mechelen are nevoie de o prestație excepțională.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Kolos

Kolos

VS
Mechelen

Mechelen

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe