Sari la conținut
Compară Kudrivka vs Mechelen

Kudrivka vs Mechelen Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Kudrivka vs Mechelen: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Kudrivka Kudrivka Echipa Gazdă
Mechelen Mechelen Echipa Oaspete
Kudrivka
38.7
Î E Î Î Î Î Î E E V

Ultimele 10 Meciuri

Mechelen
26.6
Î V Î Î Î Î E Î V Î

Categorii Câștigate

5

Kudrivka

3

Egal

7

Mechelen

Radar de Performanță

Kudrivka
Mechelen

Comparație Statistică

Procent Victorii
10%

1V, 3E, 6Î

20%

2V, 1E, 7Î

Goluri pe Meci
0.6

6 / 10 meciuri

0.8

8 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

2.4

24 / 10 meciuri

Golaveraj
-6

-6

-16

-16

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
20%

2 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
40%

4 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
O. Kozak (2 goluri)
B. Boersma (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 0 / Repriza 2: 6
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 4
Victorii Acasă
0%

0V / 4 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
17%

1V / 6 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
64.7

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 72.8

44.7

Dificultatea Ligii: 59.5, Calitatea Adversarului: 59.6

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 7 meciuri

0%

0V / 3 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.73

Real: 0.6 | Dif: -0.13

0.83

Real: 0.8 | Dif: -0.03

Rating Ajustat
38.7

Atac: 22.9, Apărare: 68.8, Formă: 11.5

26.6

Atac: 25.3, Apărare: 18.9, Formă: 18.9

Analiza Momentului Golurilor

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

1

46-60'

2
2

61-75'

1
3

76-90+'

2
Kudrivka
Mechelen
Kudrivka

Detalii Putere

38.7

Total

Atac 22.9
Apărare 68.8
Formă 11.5
Consistență 74.8
Mechelen

Detalii Putere

26.6

Total

Atac 25.3
Apărare 18.9
Formă 18.9
Consistență 57.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

98.0 vs 59.5

Calitatea Adversarului

72.8 vs 59.6

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Kudrivka logo Kudrivka
Î
Kolos (83%)
E
Obolon (63%)
Î
Shakhtar D (78%)
Î
Metalist 1925 (79%)
Î
Kryvbas KR (71%)
Î
Epitsentr (79%)
Î
Polissya (77%)
E
Veres Rivne (62%)
Mechelen logo Mechelen
Î
R. Union SG (69%)
V
Gent (46%)
Î
Sint-Truiden (44%)
Î
Club Brugge (71%)
Î
Anderlecht (35%)
Î
R. Union SG (75%)
E
Gent (63%)
Î
Club Brugge (83%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Kolos D
0 - 1 Î
83%
Obolon D
1 - 1 E
63%
Shakhtar D A
1 - 3 Î
78%
Metalist 1925 D
0 - 1 Î
79%
Kryvbas KR A
1 - 2 Î
71%
Epitsentr D
0 - 1 Î
79%
Polissya A
0 - 2 Î
77%
Veres Rivne A
0 - 0 E
62%
Karpaty Lviv D
1 - 1 E
86%
SK Poltava D
2 - 0 V
50%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
R. Union SG D
0 - 3 Î
69%
Gent A
1 - 0 V
46%
Sint-Truiden A
1 - 4 Î
44%
Club Brugge D
1 - 6 Î
71%
Anderlecht A
1 - 2 Î
35%
R. Union SG A
0 - 1 Î
75%
Gent D
1 - 1 E
63%
Club Brugge D
1 - 4 Î
83%
Anderlecht A
1 - 0 V
47%
Gent D
1 - 3 Î
63%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Kudrivka a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 64.7) comparativ cu Mechelen (SoS: 44.7). Aceasta înseamnă că statisticile Kudrivka au o greutate mai mare.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Kudrivka la 0.6 și Mechelen la 0.8 goluri pe meci.

Defensiv, Kudrivka este mult superior, primind doar 1.2 goluri pe meci cu 2 meciuri fără gol primit, în timp ce Mechelen primește 2.4 pe meci.

Kudrivka a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 7 meciuri.

Mechelen a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 3 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.5 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Kudrivka are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 12.1 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Kudrivka

Kudrivka

VS
Mechelen

Mechelen

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe