Sari la conținut
Compară Kudrivka vs Red Star

Kudrivka vs Red Star Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Kudrivka vs Red Star: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Kudrivka Kudrivka Echipa Gazdă
Red Star Red Star Echipa Oaspete
Kudrivka
38.7
Î E Î Î Î Î Î E E V

Ultimele 10 Meciuri

Red Star
76.7
Î V V E V V V V V V

Categorii Câștigate

1

Kudrivka

2

Egal

12

Red Star

Radar de Performanță

Kudrivka
Red Star

Comparație Statistică

Procent Victorii
10%

1V, 3E, 6Î

80%

8V, 1E, 1Î

Goluri pe Meci
0.6

6 / 10 meciuri

2.5

25 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.0

10 / 10 meciuri

Golaveraj
-6

-6

+15

+15

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
20%

2 / 10 meciuri

90%

9 / 10 meciuri

Ambele Marchează
40%

4 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
O. Kozak (2 goluri)
A. Katai (7 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 0 / Repriza 2: 6
Repriza 1: 17 / Repriza 2: 8
Victorii Acasă
0%

0V / 4 meciuri

83%

5V / 6 meciuri

Victorii în Deplasare
17%

1V / 6 meciuri

75%

3V / 4 meciuri

Dificultatea Calendarului
64.7

Dificultatea Ligii: 98.0, Calitatea Adversarului: 72.8

51.2

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 48.7

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 7 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.73

Real: 0.6 | Dif: -0.13

2.35

Real: 2.5 | Dif: +0.15

Rating Ajustat
38.7

Atac: 22.9, Apărare: 68.8, Formă: 11.5

76.7

Atac: 84.3, Apărare: 67.5, Formă: 81.0

Analiza Momentului Golurilor

0-15'

1

16-30'

7

31-45'

6
1

46-60'

5
2

61-75'

4
3

76-90+'

2
Kudrivka
Red Star
Kudrivka

Detalii Putere

38.7

Total

Atac 22.9
Apărare 68.8
Formă 11.5
Consistență 74.8
Red Star

Detalii Putere

76.7

Total

Atac 84.3
Apărare 67.5
Formă 81.0
Consistență 68.5

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

98.0 vs 55.0

Calitatea Adversarului

72.8 vs 48.7

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Kudrivka logo Kudrivka
Î
Kolos (83%)
E
Obolon (63%)
Î
Shakhtar D (78%)
Î
Metalist 1925 (79%)
Î
Kryvbas KR (71%)
Î
Epitsentr (79%)
Î
Polissya (77%)
E
Veres Rivne (62%)
Red Star logo Red Star
Î
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)
V
Partizan (52%)
E
Železničar P (62%)
V
Vojvodina (63%)
V
Spartak (28%)
V
Radnik (55%)
V
Radnički Niš (44%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Kolos D
0 - 1 Î
83%
Obolon D
1 - 1 E
63%
Shakhtar D A
1 - 3 Î
78%
Metalist 1925 D
0 - 1 Î
79%
Kryvbas KR A
1 - 2 Î
71%
Epitsentr D
0 - 1 Î
79%
Polissya A
0 - 2 Î
77%
Veres Rivne A
0 - 0 E
62%
Karpaty Lviv D
1 - 1 E
86%
SK Poltava D
2 - 0 V
50%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Novi Pazar A
1 - 2 Î
41%
Čukarički D
2 - 1 V
50%
Partizan A
3 - 0 V
52%
Železničar P D
2 - 2 E
62%
Vojvodina A
4 - 1 V
63%
Spartak A
3 - 2 V
28%
Radnik D
2 - 1 V
55%
Radnički Niš A
2 - 0 V
44%
FK IMT D
2 - 1 V
63%
Napredak A
4 - 0 V
29%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Kudrivka a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 64.7) comparativ cu Red Star (SoS: 51.2). Aceasta înseamnă că statisticile Kudrivka au o greutate mai mare.

Atacul Red Star este la alt nivel, cu o medie de 2.5 goluri pe meci și A. Katai în frunte cu 7 goluri. Kudrivka marchează doar 0.6 pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Kudrivka primind 1.2 și Red Star primind 1.0 pe meci.

Kudrivka a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 0 din 7 meciuri.

Red Star nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Factorul avantajului de teren favorizează Red Star, cu o rată de victorie acasă de 83%.

Red Star este o echipă puternică în deplasare cu 75% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.6 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Pe baza analizei noastre complete, Red Star este favoritul clar. Superioritatea în atac (84.3), apărare (67.5) și formă (81.0) nu lasă loc de îndoială. Kudrivka are nevoie de o prestație excepțională.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Kudrivka

Kudrivka

VS
Red Star

Red Star

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe