Sari la conținut
Compară Ml. Boleslav vs Heerenveen

Ml. Boleslav vs Heerenveen Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Ml. Boleslav vs Heerenveen: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Ml. Boleslav Ml. Boleslav Echipa Gazdă
Heerenveen Heerenveen Echipa Oaspete
Ml. Boleslav
57.6
Î E E V E E V V E V

Ultimele 10 Meciuri

Heerenveen
57.1
Î V V Î V E V V V Î

Categorii Câștigate

5

Ml. Boleslav

3

Egal

7

Heerenveen

Radar de Performanță

Ml. Boleslav
Heerenveen

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 5E, 1Î

60%

6V, 1E, 3Î

Goluri pe Meci
1.7

17 / 10 meciuri

1.8

18 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.8

8 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Golaveraj
+9

+9

+4

+4

Poartă Neînvinsă
50%

5 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
50%

5 / 10 meciuri

80%

8 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
M. Ševčík (4 goluri)
J. Trenskow (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 12
Repriza 1: 10 / Repriza 2: 8
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

100%

4V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

33%

2V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
51.4

Dificultatea Ligii: 58.0, Calitatea Adversarului: 47.0

52.6

Dificultatea Ligii: 80.0, Calitatea Adversarului: 58.9

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 2 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.62

Real: 1.7 | Dif: +0.08

2.03

Real: 1.8 | Dif: -0.23

Rating Ajustat
57.6

Atac: 57.5, Apărare: 74.4, Formă: 40.6

57.1

Atac: 61.6, Apărare: 54.7, Formă: 61.6

Analiza Momentului Golurilor

0-15'

1
2

16-30'

3
3

31-45'

5
5

46-60'

4
4

61-75'

3
3

76-90+'

2
Ml. Boleslav
Heerenveen
Ml. Boleslav

Detalii Putere

57.6

Total

Atac 57.5
Apărare 74.4
Formă 40.6
Consistență 63.7
Heerenveen

Detalii Putere

57.1

Total

Atac 61.6
Apărare 54.7
Formă 61.6
Consistență 43.3

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

58.0 vs 80.0

Calitatea Adversarului

47.0 vs 58.9

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
Î
Dukla (46%)
E
Zlín (41%)
E
Ostrava (39%)
V
Karviná (48%)
E
Liberec (48%)
E
Dukla (46%)
V
Olomouc (51%)
V
Pardubice (57%)
Heerenveen logo Heerenveen
Î
NAC (54%)
V
Volendam (54%)
V
Fortuna (56%)
Î
AZ (72%)
V
Heracles (36%)
E
NEC (69%)
V
Telstar (64%)
V
Excelsior (60%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Dukla A
1 - 2 Î
46%
Zlín A
1 - 1 E
41%
Ostrava D
0 - 0 E
39%
Karviná D
3 - 0 V
48%
Liberec D
0 - 0 E
48%
Dukla A
1 - 1 E
46%
Olomouc D
4 - 2 V
51%
Pardubice A
2 - 0 V
57%
Slovácko D
2 - 2 E
50%
Jablonec A
3 - 0 V
44%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
NAC D
0 - 2 Î
54%
Volendam D
2 - 0 V
54%
Fortuna A
2 - 1 V
56%
AZ D
0 - 3 Î
72%
Heracles A
4 - 1 V
36%
NEC D
2 - 2 E
69%
Telstar A
3 - 0 V
64%
Excelsior D
2 - 1 V
60%
Sparta A
2 - 1 V
44%
PSV D
1 - 3 Î
80%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 51.4 vs 52.6), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Ml. Boleslav la 1.7 și Heerenveen la 1.8 goluri pe meci.

Ml. Boleslav are avantajul defensiv, primind 0.8 pe meci față de 1.4 ale Heerenveen.

Ml. Boleslav nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Factorul avantajului de teren favorizează Heerenveen, cu o rată de victorie acasă de 100%.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.8 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Acesta este un adevărat ban cu cap sau pajură. Ambele echipe sunt remarcabil de echilibrate în toate metricile.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

VS
Heerenveen

Heerenveen

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe