Sari la conținut
Compară Mladost Lučani vs Ml. Boleslav

Mladost Lučani vs Ml. Boleslav Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Mladost Lučani vs Ml. Boleslav: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Mladost Lučani Mladost Lučani Echipa Gazdă
Ml. Boleslav Ml. Boleslav Echipa Oaspete
Mladost Lučani
41.3
Î V V E E V E E Î Î

Ultimele 10 Meciuri

Ml. Boleslav
57.6
Î E E V E E V V E V

Categorii Câștigate

2

Mladost Lučani

4

Egal

9

Ml. Boleslav

Radar de Performanță

Mladost Lučani
Ml. Boleslav

Comparație Statistică

Procent Victorii
30%

3V, 4E, 3Î

40%

4V, 5E, 1Î

Goluri pe Meci
0.9

9 / 10 meciuri

1.7

17 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.3

13 / 10 meciuri

0.8

8 / 10 meciuri

Golaveraj
-4

-4

+9

+9

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
30%

3 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
J. Ćirić (5 goluri)
M. Ševčík (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 3
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 12
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
20%

1V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
51.6

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 49.3

51.4

Dificultatea Ligii: 58.0, Calitatea Adversarului: 47.0

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.93

Real: 0.9 | Dif: -0.03

1.62

Real: 1.7 | Dif: +0.08

Rating Ajustat
41.3

Atac: 30.5, Apărare: 57.6, Formă: 30.5

57.6

Atac: 57.5, Apărare: 74.4, Formă: 40.6

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

3
2

46-60'

5
1

61-75'

4
1

76-90+'

3
Mladost Lučani
Ml. Boleslav
Mladost Lučani

Detalii Putere

41.3

Total

Atac 30.5
Apărare 57.6
Formă 30.5
Consistență 57.7
Ml. Boleslav

Detalii Putere

57.6

Total

Atac 57.5
Apărare 74.4
Formă 40.6
Consistență 63.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

55.0 vs 58.0

Calitatea Adversarului

49.3 vs 47.0

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
Î
Radnički Niš (49%)
V
Spartak (28%)
V
TSC (60%)
E
Radnički Krag (52%)
E
FK IMT (63%)
V
Napredak (29%)
E
Radnički Krag (57%)
E
Partizan (52%)
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
Î
Dukla (46%)
E
Zlín (41%)
E
Ostrava (39%)
V
Karviná (48%)
E
Liberec (48%)
E
Dukla (46%)
V
Olomouc (51%)
V
Pardubice (57%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Radnički Niš D
0 - 1 Î
49%
Spartak A
2 - 1 V
28%
TSC D
2 - 1 V
60%
Radnički Krag A
0 - 0 E
52%
FK IMT D
1 - 1 E
63%
Napredak A
2 - 0 V
29%
Radnički Krag D
1 - 1 E
57%
Partizan A
1 - 1 E
52%
Železničar P D
0 - 5 Î
62%
Novi Pazar A
0 - 2 Î
41%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Dukla A
1 - 2 Î
46%
Zlín A
1 - 1 E
41%
Ostrava D
0 - 0 E
39%
Karviná D
3 - 0 V
48%
Liberec D
0 - 0 E
48%
Dukla A
1 - 1 E
46%
Olomouc D
4 - 2 V
51%
Pardubice A
2 - 0 V
57%
Slovácko D
2 - 2 E
50%
Jablonec A
3 - 0 V
44%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 51.6 vs 51.4), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ml. Boleslav are avantajul ofensiv cu 1.7 goluri pe meci față de 0.9 ale Mladost Lučani.

Ml. Boleslav are avantajul defensiv, primind 0.8 pe meci față de 1.3 ale Mladost Lučani.

Mladost Lučani nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Ml. Boleslav nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.4 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Ml. Boleslav apare ca favorit. Cu un rating de putere superior (57.6 vs 41.3), ar trebui să controleze jocul.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe