Sari la conținut
Compară Monaco vs Austria

Monaco vs Austria Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Monaco vs Austria: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Monaco Monaco Echipa Gazdă
Austria Austria Echipa Oaspete
Monaco
67.7
Î V E E Î V V V V V

Ultimele 10 Meciuri

Austria
44.0
V V E Î Î E Î V Î V

Categorii Câștigate

13

Monaco

1

Egal

1

Austria

Radar de Performanță

Monaco
Austria

Comparație Statistică

Procent Victorii
60%

6V, 2E, 2Î

40%

4V, 2E, 4Î

Goluri pe Meci
1.8

18 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.3

13 / 10 meciuri

1.7

17 / 10 meciuri

Golaveraj
+5

+5

-4

-4

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
70%

7 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
70%

7 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
F. Balogun (8 goluri)
K. Boateng (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 13
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
60%

3V / 5 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
60%

3V / 5 meciuri

50%

3V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
69.4

Dificultatea Ligii: 86.0, Calitatea Adversarului: 64.4

54.0

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 53.3

Contra Echipelor de Top
50%

2V / 4 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
2.08

Real: 1.8 | Dif: -0.28

1.15

Real: 1.3 | Dif: +0.15

Rating Ajustat
67.7

Atac: 71.6, Apărare: 67.7, Formă: 71.6

44.0

Atac: 45.1, Apărare: 45.1, Formă: 41.6

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

2
3

16-30'

1
1

31-45'

2
5

46-60'

4
6

61-75'

3
2

76-90+'

1
Monaco
Austria
Monaco

Detalii Putere

67.7

Total

Atac 71.6
Apărare 67.7
Formă 71.6
Consistență 52.0
Austria

Detalii Putere

44.0

Total

Atac 45.1
Apărare 45.1
Formă 41.6
Consistență 44.8

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

86.0 vs 55.0

Calitatea Adversarului

64.4 vs 53.3

Contra Echipelor de Top

50% vs 0%
Monaco logo Monaco
Î
Lille (73%)
V
Metz (48%)
E
Toulouse (62%)
E
Auxerre (66%)
Î
Paris FC (77%)
V
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
V
Brest (56%)
Austria logo Austria
V
Rapid Vienna (53%)
V
Hartberg (39%)
E
Sturm (66%)
Î
RB Salzburg (51%)
Î
RB Salzburg (46%)
E
Rapid Vienna (48%)
Î
LASK (69%)
V
Hartberg (44%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Lille A
0 - 1 Î
73%
Metz D
2 - 1 V
48%
Toulouse D
2 - 2 E
62%
Auxerre A
2 - 2 E
66%
Paris FC D
1 - 4 Î
77%
Marseille A
2 - 1 V
61%
Lyon D
2 - 1 V
70%
Brest A
2 - 0 V
56%
Paris SG D
3 - 1 V
84%
Angers A
2 - 0 V
47%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Rapid Vienna D
2 - 0 V
53%
Hartberg A
1 - 0 V
39%
Sturm D
1 - 1 E
66%
RB Salzburg D
1 - 3 Î
51%
RB Salzburg A
1 - 3 Î
46%
Rapid Vienna A
1 - 1 E
48%
LASK D
1 - 4 Î
69%
Hartberg D
1 - 0 V
44%
Sturm A
2 - 5 Î
62%
Ried D
2 - 0 V
55%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Monaco a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 69.4) comparativ cu Austria (SoS: 54.0). Aceasta înseamnă că statisticile Monaco au o greutate mai mare.

Monaco are avantajul ofensiv cu 1.8 goluri pe meci față de 1.3 ale Austria.

Monaco are avantajul defensiv, primind 1.3 pe meci față de 1.7 ale Austria.

Monaco și-a dovedit valoarea împotriva adversarilor de elită, câștigând 2 din 4 meciuri.

Austria nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Monaco este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.1 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Monaco apare ca favorit. Cu un rating de putere superior (67.7 vs 44.0), ar trebui să controleze jocul.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Monaco

Monaco

VS
Austria

Austria

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe