Sari la conținut
Compară Motor vs Mallorca

Motor vs Mallorca Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Motor vs Mallorca: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Motor Motor Echipa Gazdă
Mallorca Mallorca Echipa Oaspete
Motor
52.1
V Î Î Î E E V V E V

Ultimele 10 Meciuri

Mallorca
58.8
E V Î E V V Î V E Î

Categorii Câștigate

4

Motor

2

Egal

9

Mallorca

Radar de Performanță

Motor
Mallorca

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 3E, 3Î

40%

4V, 3E, 3Î

Goluri pe Meci
1.3

13 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.9

9 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Golaveraj
+4

+4

+3

+3

Poartă Neînvinsă
40%

4 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
30%

3 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
40%

4 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
K. Czubak (5 goluri)
V. Muriqi (6 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 5
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

50%

3V / 6 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Dificultatea Calendarului
54.7

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 53.2

72.4

Dificultatea Ligii: 93.0, Calitatea Adversarului: 64.8

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

50%

1V / 2 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.37

Real: 1.3 | Dif: -0.07

1.85

Real: 1.4 | Dif: -0.45

Rating Ajustat
52.1

Atac: 45.4, Apărare: 73.3, Formă: 41.9

58.8

Atac: 57.1, Apărare: 77.5, Formă: 49.0

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

4

16-30'

1
3

31-45'

5
2

46-60'

3
1

61-75'

3
2

76-90+'

2
Motor
Mallorca
Motor

Detalii Putere

52.1

Total

Atac 45.4
Apărare 73.3
Formă 41.9
Consistență 50.5
Mallorca

Detalii Putere

58.8

Total

Atac 57.1
Apărare 77.5
Formă 49.0
Consistență 50.5

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

57.0 vs 93.0

Calitatea Adversarului

53.2 vs 64.8

Contra Echipelor de Top

0% vs 50%
Motor logo Motor
V
Wisła Płock (47%)
Î
Lech (64%)
Î
Widzew (59%)
Î
GKS Katowice (64%)
E
Raków (54%)
E
Radomiak (58%)
V
Zagłębie (49%)
V
Nieciecza (41%)
Mallorca logo Mallorca
E
Villarreal (73%)
V
Girona (64%)
Î
Alavés (65%)
E
Valencia (67%)
V
Rayo (74%)
V
Real Madrid (65%)
Î
Elche (66%)
V
Espanyol (50%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Wisła Płock D
4 - 0 V
47%
Lech A
0 - 1 Î
64%
Widzew D
0 - 2 Î
59%
GKS Katowice D
2 - 3 Î
64%
Raków A
1 - 1 E
54%
Radomiak D
1 - 1 E
58%
Zagłębie A
1 - 0 V
49%
Nieciecza D
2 - 1 V
41%
Górnik A
0 - 0 E
53%
Kielce A
2 - 0 V
43%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Villarreal A
1 - 1 E
73%
Girona D
1 - 0 V
64%
Alavés D
1 - 2 Î
65%
Valencia A
1 - 1 E
67%
Rayo A
3 - 0 V
74%
Real Madrid A
2 - 1 V
65%
Elche D
1 - 2 Î
66%
Espanyol A
2 - 1 V
50%
Osasuna D
2 - 2 E
63%
Real Sociedad A
0 - 1 Î
61%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Mallorca a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 72.4) comparativ cu Motor (SoS: 54.7). Aceasta înseamnă că statisticile Mallorca au o greutate mai mare.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Motor la 1.3 și Mallorca la 1.4 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Motor primind 0.9 și Mallorca primind 1.1 pe meci.

Motor nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.4 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Mallorca are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 6.7 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Motor

Motor

VS
Mallorca

Mallorca

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe