Sari la conținut
Compară NAC vs St. Pauli

NAC vs St. Pauli Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară NAC vs St. Pauli: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

NAC NAC Echipa Gazdă
St. Pauli St. Pauli Echipa Oaspete
NAC
33.2
V Î Î E E Î Î E Î V

Ultimele 10 Meciuri

St. Pauli
34.7
Î Î Î E Î E Î Î E V

Categorii Câștigate

5

NAC

4

Egal

6

St. Pauli

Radar de Performanță

NAC
St. Pauli

Comparație Statistică

Procent Victorii
20%

2V, 3E, 5Î

10%

1V, 3E, 6Î

Goluri pe Meci
0.8

8 / 10 meciuri

0.6

6 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.9

19 / 10 meciuri

1.7

17 / 10 meciuri

Golaveraj
-11

-11

-11

-11

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
30%

3 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
M. Nassoh (2 goluri)
Mathias Pereira Lage (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 4
Repriza 1: 3 / Repriza 2: 3
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
0%

0V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
53.8

Dificultatea Ligii: 80.0, Calitatea Adversarului: 62.3

68.4

Dificultatea Ligii: 91.0, Calitatea Adversarului: 67.8

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 2 meciuri

33%

1V / 3 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.91

Real: 0.8 | Dif: -0.11

0.82

Real: 0.6 | Dif: -0.22

Rating Ajustat
33.2

Atac: 27.7, Apărare: 38.1, Formă: 20.8

34.7

Atac: 23.7, Apărare: 51.3, Formă: 11.8

Analiza Momentului Golurilor

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

1

46-60'

1
2

61-75'

1
2

76-90+'

2
NAC
St. Pauli
NAC

Detalii Putere

33.2

Total

Atac 27.7
Apărare 38.1
Formă 20.8
Consistență 61.3
St. Pauli

Detalii Putere

34.7

Total

Atac 23.7
Apărare 51.3
Formă 11.8
Consistență 74.8

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

80.0 vs 91.0

Calitatea Adversarului

62.3 vs 67.8

Contra Echipelor de Top

0% vs 33%
NAC logo NAC
V
Heerenveen (67%)
Î
Utrecht (75%)
Î
Ajax (62%)
E
Fortuna (61%)
E
Sparta (44%)
Î
Zwolle (59%)
Î
Go Ahead (70%)
E
Feyenoord (67%)
St. Pauli logo St. Pauli
Î
Leipzig (84%)
Î
Mainz 05 (65%)
Î
Heidenheim (67%)
E
Köln (57%)
Î
Bayern Munich (81%)
E
Union Berlin (57%)
Î
Freiburg (67%)
Î
M'gladbach (68%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Heerenveen A
2 - 0 V
67%
Utrecht D
0 - 2 Î
75%
Ajax A
0 - 2 Î
62%
Fortuna D
1 - 1 E
61%
Sparta A
0 - 0 E
44%
Zwolle D
1 - 2 Î
59%
Go Ahead D
0 - 6 Î
70%
Feyenoord A
3 - 3 E
67%
Telstar D
0 - 3 Î
69%
Volendam A
1 - 0 V
49%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Leipzig D
1 - 2 Î
84%
Mainz 05 A
1 - 2 Î
65%
Heidenheim D
0 - 2 Î
67%
Köln A
1 - 1 E
57%
Bayern Munich A
0 - 5 Î
81%
Union Berlin D
1 - 1 E
57%
Freiburg A
1 - 2 Î
67%
M'gladbach D
0 - 2 Î
68%
Frankfurt A
0 - 0 E
62%
Hoffenheim D
1 - 0 V
70%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

St. Pauli a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 68.4) comparativ cu NAC (SoS: 53.8). Aceasta înseamnă că statisticile St. Pauli au o greutate mai mare.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu NAC la 0.8 și St. Pauli la 0.6 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu NAC primind 1.9 și St. Pauli primind 1.7 pe meci.

St. Pauli a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 3 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.5 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Acesta este un adevărat ban cu cap sau pajură. Ambele echipe sunt remarcabil de echilibrate în toate metricile.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

NAC

NAC

VS
St. Pauli

St. Pauli

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe