Sari la conținut
Compară Radnički Krag vs Panserraikos

Radnički Krag vs Panserraikos Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Radnički Krag vs Panserraikos: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Radnički Krag Radnički Krag Echipa Gazdă
Panserraikos Panserraikos Echipa Oaspete
Radnički Krag
45.7
E E V E E E E E Î E

Ultimele 10 Meciuri

Panserraikos
42.7
Î Î E V Î V E V E E

Categorii Câștigate

7

Radnički Krag

3

Egal

5

Panserraikos

Radar de Performanță

Radnički Krag
Panserraikos

Comparație Statistică

Procent Victorii
10%

1V, 8E, 1Î

30%

3V, 4E, 3Î

Goluri pe Meci
0.8

8 / 10 meciuri

0.8

8 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.5

5 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Golaveraj
+3

+3

-3

-3

Poartă Neînvinsă
60%

6 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
20%

2 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
30%

3 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Golgeter
E. Sokler (4 goluri)
M. Tsaousis (2 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 4
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 3
Victorii Acasă
20%

1V / 5 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
0%

0V / 5 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
53.4

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 52.3

53.6

Dificultatea Ligii: 56.0, Calitatea Adversarului: 52.0

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.85

Real: 0.8 | Dif: -0.05

0.81

Real: 0.8 | Dif: -0.01

Rating Ajustat
45.7

Atac: 27.6, Apărare: 86.2, Formă: 10.3

42.7

Atac: 27.6, Apărare: 65.6, Formă: 31.1

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

2

16-30'

3

31-45'

2
3

46-60'

2
1

61-75'

76-90+'

1
Radnički Krag
Panserraikos
Radnički Krag

Detalii Putere

45.7

Total

Atac 27.6
Apărare 86.2
Formă 10.3
Consistență 85.3
Panserraikos

Detalii Putere

42.7

Total

Atac 27.6
Apărare 65.6
Formă 31.1
Consistență 57.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

55.0 vs 56.0

Calitatea Adversarului

52.3 vs 52.0

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Radnički Krag logo Radnički Krag
E
FK IMT (63%)
E
TSC (56%)
V
Spartak (28%)
E
Mladost Lučani (53%)
E
Radnički Niš (44%)
E
Čukarički (50%)
E
Mladost Lučani (48%)
E
TSC (60%)
Panserraikos logo Panserraikos
Î
Asteras (61%)
Î
Kifisia (49%)
E
Larissa (41%)
V
Larissa (46%)
Î
Atromitos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
E
Asteras (56%)
V
Kifisia (54%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
FK IMT D
0 - 0 E
63%
TSC A
2 - 2 E
56%
Spartak A
4 - 0 V
28%
Mladost Lučani D
0 - 0 E
53%
Radnički Niš A
1 - 1 E
44%
Čukarički D
0 - 0 E
50%
Mladost Lučani A
1 - 1 E
48%
TSC D
0 - 0 E
60%
Vojvodina A
0 - 1 Î
63%
OFK D
0 - 0 E
58%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Asteras D
0 - 1 Î
61%
Kifisia A
1 - 2 Î
49%
Larissa A
1 - 1 E
41%
Larissa D
1 - 0 V
46%
Atromitos A
0 - 4 Î
54%
Panaitolikos D
3 - 2 V
53%
Asteras A
0 - 0 E
56%
Kifisia D
2 - 1 V
54%
Panaitolikos D
0 - 0 E
53%
Aris A
0 - 0 E
53%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 53.4 vs 53.6), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Radnički Krag la 0.8 și Panserraikos la 0.8 goluri pe meci.

Radnički Krag are avantajul defensiv, primind 0.5 pe meci față de 1.1 ale Panserraikos.

Radnički Krag nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Panserraikos nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Panserraikos este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 1.6 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — improbabil.

Acesta este un adevărat ban cu cap sau pajură. Ambele echipe sunt remarcabil de echilibrate în toate metricile.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
Panserraikos

Panserraikos

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe